Předškolní oddělení

Předškolní oddělení - informace pro rodiče

Předškolní oddělení - informace pro rodiče

01.09.2021

INFORMACE PRO RODIČE NEZLETILÝCH ÚČASTNÍKŮ A OSTATNÍ ÚČASTNÍKY k provozním podmínkám pro kroužky a kluby organizované předškolním oddělením DDM Stodůlky v období od 7.9.2020

Desatero pro rodiče dětí předškolního věku

Desatero pro rodiče dětí předškolního věku

31.08.2021

10 bodů pro rodiče předškolních dětí.
S účastníky našich Školiček probíhá stálá komunikace, která dává podněty formou pracovních listů, průpravných cvičení, pohádek, básniček, písniček a tvořivých nápadů k tomu, aby bylo "desatero" úspěšně naplňováno.

Miniškolička

Miniškolička

30.08.2021

Miniškoličku nabízíme všem dětem od 2–3 let. V programu od pondělí do pátku si děti mohou vyzkoušet drobné výtvarné činnosti, společné cvičení i zpívání. Na všechny čeká především spousta dětského hraní v malém kolektivu. Šikovné lektorky mají k dětem individuální přístup. Naším cílem je postupné, nenásilné zvykání dětí na pobyt bez rodičů a příprava na pohodový vstup do mateřské školy. Ceny dle programů.

Školička

Školička

27.08.2021

Školičku nabízíme všem dětem od 3–7 let v dopoledních programech od pondělí do pátku. Školička má zázemí v zeleném vchodě DDM.
Ve školičce využíváme prvky pedagogiky prožitkového a kooperativního učení s ohledem na individualitu dítěte. V pestrých dopoledních programech děti čeká rozvíjení poznání, sportování, vzdělávací a zábavné hry, hraní divadélka, výtvarné tvoření různými technikami, zpívání a další rozvíjející činnosti. Tento obsah je koncipován do vzdělávacích oblastí, které vycházejí z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.

Dobrodružná školička

Dobrodružná školička

26.08.2021

Odpolední školička je určena dětem od 3–7 let, které si dokáží hrát bez rodičů a umí si v dobré náladě užít dobrodružství. V odpoledním programu děti čeká rozvíjení dovedností v přírodě, turistické výpravy, hraní, sportování a objevování nových věcí se zaměřením na environmentální výchovu. Výhodou malý kolektiv dětí umožňující individuální přístup. Všechny činnosti jsou koncipovány do vzdělávacích oblastí, které vycházejí z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.

Zvídavá školička

Zvídavá školička

25.08.2021

Zvídavou školičku mohou navštěvovat děti od 3–7 let od pondělí do pátku. Školička má zázemí v oranžovém vchodě DDM. Ve školičce využíváme prvky pedagogiky prožitkového učení a v pestrých dopoledních programech děti čeká rozvíjení poznání, hraní, sportování, drobné vzdělávací hry, pokusy a objevování nových věcí. Výhodou je menší počet dětí umožňující individuální přístup. Všechny činnosti jsou koncipovány do vzdělávacích oblastí, které vycházejí z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání.

Angličtina

Angličtina

24.08.2021

Školičková angličtina
Angličtina pro nejmenší
Angličtina pro předškoláky

Hurá do školy

Hurá do školy

23.08.2021


Hurá do školy
Hurá do školy s logopedií
Hurá do školy s češtinou

Herna

Herna

20.08.2021

Čekáte s dítkem na staršího sourozence, který je na kroužku nebo si jen tak chcete hrát se svým dítětem a jeho kamarády? Venku je chladno a doma vás to již nebaví? Přijďte k nám do herny!
Chceme společně s vámi vytvořit přátelské prostředí pro rodiny, kde načerpáte inspiraci, poznáte se s novými lidmi, budete mít prostor pro odpočinek a vaše děti pro hru.

Pohádka

Pohádka

19.08.2021

Program Pohádka je určen všem rodičům s dětmi od 1 do 4 let.
Pestré dopoledne plné zábavných aktivit, které podporují zdravý vývoj dítěte, přispívá k jeho rozvoji a utužuje vztah rodič – dítě.