Připravované akce

Počet nalezených akcí: 3

Duhový kalendář DDM Stodůlky 2022

  • Věk 0-99

  • Celé DDM

  • 12.11.2021 - 31.12.2021

  • 130 Kč

Tradiční autorský kalendář výtvarných dílen je plný neuvěřitelných zvířat a inspirativních citátů. Mí100, kde najdete svátky svých blízkých, fáze měsíce a každý týden nový obraz, který hraje všemi barvami. Kalendář formátu A4 na šířku je stolní, ale lze ho i zavěsit. Podpořte i vy činnost a propagaci našeho DDM Stodůlky a staňte se majiteli tohoto originálního díla, které vytvořilo 80 dětí ve věku 6-15 let od září do října 2021. Kalendáře si můžete objednat a zaplatit přes klientský účet, případně vám s objednávkou pomohou přímo na naší recepci, cena jednoho výtisku je 130 Kč. Distribuce proběhne v prosinci a dáme vám o tom včas vědět. Do historie našich kalendářů se můžete začíst na našem blogu ZDE.

Betlémská zastavení

  • Věk 0-99

  • Mimo DDM

  • 30.11.2021 - 06.01.2022

Mí100 k zastavení Betlém v Centrálním parku: Při adventní procházce můžete i letos v Centrálním parku u Kuželkárny naproti stavbě dřevěné sovy vidět hlavní postavy biblického vánočního příběhu. Vyšly z rukou pedagogů DDM Stodůlky, kteří loni v této nelehké době zavřených kroužků a dalších aktivit pro děti, mládež i dospělé vymysleli spoustu zajímavých projektů a společně na nich pracovali. Jedním z nich bylo i malování nového betlému do Centrálního parku. Tvořili podle výtvarného konceptu Mgr. Nely Gallatové, která navrhla jednotlivé postavy i celkové aranžmá. Betlém u DDM Stodůlky: Betlém v zahradě Domečku připravily lektorky předškolního oddělení. Oblékly dřevěné postavy Marie a Josefa, zabalily Jěžíška a celý výjev jeho narození dotváří dřevěný přístřešek i andělé. Betlém je ve tmě osvětlený, přijďte se podívat! Do dáli svítí i naše ozdobená a osvětlená borovice.

Letem světem za vánočními zvyky

  • Věk 0-99

  • Mimo DDM

  • 01.12.2021 - 31.12.2021

Adventní kalendář na plotě DDM Stodůlky nabízí 24 zastavení, kde se můžete seznámit s některými zajímavými i třeba podivnými vánočními tradicemi a zvyky v různých zemích světa. Věříme, že děti některý zvyk nadchne a pokud chtějí soutěžit, mohou nakreslit obrázek podle popisu tradice, dávání dárků či stolování v dané zemi. Své dílo nejpozději do 19. 12. 2021 vložte do oranžové schránky DDM Stodůlky u recepce nebo pošlete vyfotografované e-mailem na soutez@ddmstodulky.cz. Na výtvarném díle ve formátu A4 libovolnou technikou uveďte jméno a příjmení autora, věk a kontaktní telefon. Losování bude rozděleno na 3 věkové kategorie – předškolní děti, mladší školní věk, starší školní věk. Všechny obrázky vystavíme v Galerii online na www.ddmstodulky.cz. V pondělí 20. 12 . 2021 od 17 hodin proběhne losování výherců. Výherci dostanou věcnou odměnu. Akce probíhá v rámci projektu Společná adresa - Praha 13 zaměřeného na integraci cizinců za finanční podpory Ministerstva vnitra ČR a MČ Praha 13.