05.12.2019 z důvodu pořádání akce bude odpolední Herna mimo provoz

Ve čtvrtek 5.12. 2019 bude z důvodu pořádání akce odpolední Herna mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

29.11.2019 DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO NÁVŠĚVNÍKY DDM STODLKY

Vážení zákonní zástupci, vážení účastníci kroužků a kurzů, dne 29.11.2019 jsem obdržela informaci, že u jedné z našich lektorek byla diagnostikována nemoc černý kašel. U nezletilých i zletilých účastníků doporučujeme sledovat zdravotní stav
a v případě zvýšeného kašle či jiného onemocnění navštívit lékaře se sdělením, že se v Domě dětí a mládeže Stodůlky vyskytla nemoc černý kašel.  Dále upozorňujeme na povinnost zákonných zástupců i zletilých návštěvníků našich kroužků, kurzů i dalších aktivit bezodkladně podat informaci o zdravotním stavu, který by mohl mít vliv na zdraví ostatních účastníků činností, které pořádá DDM Stodůlky. Tuto informaci neprodleně předejte ředitelce organizace Mgr. Janě Šimánkové, telefon 777 706 586, nebo písmeně na adresu: j.simankova@ddmstodulky.cz. Jedná se o nakažlivou kapénkovou infekci bakteriálního původu. Onemocnění postihuje dýchací systém. Přenáší se pouze mezi lidmi, a to kýcháním, smrkáním, kašlem a vzácně takto potřísněnými předměty. Inkubační doba je 7–17 dní.
 DDM Stodůlky učiní příslušná preventivní opatření. Další informace včetně očkování najdete zde: www.szu.cz/uploads/Epidemiologie/Infekce_zakladni_informace/Cerny_kasel_zakladni_informace.pdf Mgr. Jana Šimánková, ředitelka DDM Stodůlky

Cvičení pro těhotné | ST 17.30

Cvičení je zaměřeno na uvolnění přetížených svalových skupin krku, šíje, ramen, kyčelních kloubů a svalů dolních končetin. Dále na mobilitu hrudní a bederní páteře. Cvičí se v tempu klidného dýchání pro dosažení maximální relaxace. Cílem cvičení je zlepšit nebo alespoň udržet mobilitu hlavních kloubů končetin a páteře.

Lektorka je fyzioterapeutka Mgr. Lucii Křenkovou, absolventka magisterského studia fyzioterapie na 2. LF UK v Praze, která již 10 let prakticky prověřuje poznatky rehabilitace. Mimo jiné se věnuje i tradiční čínské medicíně a oba směry - východní i západní- propojuje.

Přihlášení možné i v průběhu kurzu.

Kód 194713
Název Cvičení pro těhotné | ST 17.30
Místo konání Žlutý vchod
Hlavní vedoucí Lucie Křenková, Mgr.
Vybavení na kroužek Pohodlné oblečení, neklouzavou obuv do tělocvičny
V ceně zahrnuto Pojištění, pomůcky, provozní náklady
Jiná ujednání 8 týdenní kurz/ 500Kč - začínáme 8.1. 2020
Datum zahájení 25.09.2019