05.12.2019 z důvodu pořádání akce bude odpolední Herna mimo provoz

Ve čtvrtek 5.12. 2019 bude z důvodu pořádání akce odpolední Herna mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

29.11.2019 DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO NÁVŠĚVNÍKY DDM STODLKY

Vážení zákonní zástupci, vážení účastníci kroužků a kurzů, dne 29.11.2019 jsem obdržela informaci, že u jedné z našich lektorek byla diagnostikována nemoc černý kašel. U nezletilých i zletilých účastníků doporučujeme sledovat zdravotní stav
a v případě zvýšeného kašle či jiného onemocnění navštívit lékaře se sdělením, že se v Domě dětí a mládeže Stodůlky vyskytla nemoc černý kašel.  Dále upozorňujeme na povinnost zákonných zástupců i zletilých návštěvníků našich kroužků, kurzů i dalších aktivit bezodkladně podat informaci o zdravotním stavu, který by mohl mít vliv na zdraví ostatních účastníků činností, které pořádá DDM Stodůlky. Tuto informaci neprodleně předejte ředitelce organizace Mgr. Janě Šimánkové, telefon 777 706 586, nebo písmeně na adresu: j.simankova@ddmstodulky.cz. Jedná se o nakažlivou kapénkovou infekci bakteriálního původu. Onemocnění postihuje dýchací systém. Přenáší se pouze mezi lidmi, a to kýcháním, smrkáním, kašlem a vzácně takto potřísněnými předměty. Inkubační doba je 7–17 dní.
 DDM Stodůlky učiní příslušná preventivní opatření. Další informace včetně očkování najdete zde: www.szu.cz/uploads/Epidemiologie/Infekce_zakladni_informace/Cerny_kasel_zakladni_informace.pdf Mgr. Jana Šimánková, ředitelka DDM Stodůlky

Sportovní minipřípravka | ČT 16.30

Ahoj, chceš vyzkoušet pohybový kroužek bez mamky a taťky? Rád/a se hýbeš a objevuješ nové věci? Tak neváhej a přijď za námi. Tělocvičnu máme plnou nářadí - lavička, kladina, žebřiny, švédskou bednu, žíněnky, trampolína, stepy, rinosety a mnoho dalšího. Cvičíme s balóny, švihadly, tyčemi, kruhem, kaštany, šátky, padákem a spousty dalšími pomůckami. Při hezkém počasí cvičíme také venku na sportovním hřišti.
A tím vším nás provází naše celoroční hra "Cesta po Zoologické zahradě". Zajímá tě více? Tak už se zvedni a pojď za námi!

Kód 194404
Název Sportovní minipřípravka | ČT 16.30
Místo konání Žlutý vchod
Hlavní vedoucí Helena Farabauerová Bc.
Vybavení na kroužek Sportovní oblečení a obuv, pití.
V ceně zahrnuto Pojištění, pomůcky, provozní náklady
Cena 1. pololetí 850,- Kč
Cena 2. pololetí 850,- Kč
Cena rok 1500,- Kč
Datum zahájení 26.09.2019
Datum ukončení 04.06.2020
Dny konání ČT 16:30-17:20
Kontakt Bc. Helena Farabauerová, pohyb@ddmstodulky.cz, tel. 251 620 266
Volná místa 1.pololetí poslední místo!
Volná místa 2.pololetí poslední místo!