05.12.2019 z důvodu pořádání akce bude odpolední Herna mimo provoz

Ve čtvrtek 5.12. 2019 bude z důvodu pořádání akce odpolední Herna mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

29.11.2019 DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO NÁVŠĚVNÍKY DDM STODLKY

Vážení zákonní zástupci, vážení účastníci kroužků a kurzů, dne 29.11.2019 jsem obdržela informaci, že u jedné z našich lektorek byla diagnostikována nemoc černý kašel. U nezletilých i zletilých účastníků doporučujeme sledovat zdravotní stav
a v případě zvýšeného kašle či jiného onemocnění navštívit lékaře se sdělením, že se v Domě dětí a mládeže Stodůlky vyskytla nemoc černý kašel.  Dále upozorňujeme na povinnost zákonných zástupců i zletilých návštěvníků našich kroužků, kurzů i dalších aktivit bezodkladně podat informaci o zdravotním stavu, který by mohl mít vliv na zdraví ostatních účastníků činností, které pořádá DDM Stodůlky. Tuto informaci neprodleně předejte ředitelce organizace Mgr. Janě Šimánkové, telefon 777 706 586, nebo písmeně na adresu: j.simankova@ddmstodulky.cz. Jedná se o nakažlivou kapénkovou infekci bakteriálního původu. Onemocnění postihuje dýchací systém. Přenáší se pouze mezi lidmi, a to kýcháním, smrkáním, kašlem a vzácně takto potřísněnými předměty. Inkubační doba je 7–17 dní.
 DDM Stodůlky učiní příslušná preventivní opatření. Další informace včetně očkování najdete zde: www.szu.cz/uploads/Epidemiologie/Infekce_zakladni_informace/Cerny_kasel_zakladni_informace.pdf Mgr. Jana Šimánková, ředitelka DDM Stodůlky

Sportovní minipřípravka v MŠ Rozmarýnek

Kroužek je určen jen dětem navštěvující MŠ Rozmarýnek - zápisy budou probíhat v září. Ahoj, chceš vyzkoušet pohybový kroužek bez mamky a taťky? Rád/-a se hýbeš a objevuješ nové věci? Tak neváhej a přijď za námi. Tělocvičnu máme plnou nářadí - lavička, žebřiny, švédskou bednu, žíněnky, stepy. Cvičíme s balóny, švihadly, tyčemi, kruhem, kaštany, šátky, padákem a spousty dalšími pomůckami. Při hezkém počasí cvičíme také venku na sportovním hřišti v DDM Stodůlky.
A tím vším nás provází naše celoroční hra " Cesta po Zoologické zahradě". Zajímá tě více? Tak už se zvedni a pojď za námi!

Kód 194401
Název Sportovní minipřípravka v MŠ Rozmarýnek
Hlavní vedoucí Eliška Landová
Vybavení na kroužek Sportovní oblečení, obuv do tělocvičny, pití