NOVINKY

Novinky

29.06.2020 Recepce v době prázdnin

Recepce je otevřena v době prázdnin od 29.6. -31.8. pro neodkladné záležitosti PO a PÁ od 8-10 hod.

28.05.2020 Zápisy do kroužků na školní rok 2020/2021

Zápisy do kroužků, kurzů a klubů na školní rok 2020/2021 proběhnou od pondělí 8. června 2020 od 18:00 hodin, on-line prostřednictvím našich webových stránek. Kompletní nabídka kroužků, kurzů a klubů bude zveřejněna www.ddmstodulky.cz od pondělí 1. června 2020. Více v Událostech.

11.05.2020 Herna, RaDka i laktační poradna uzavřena

V těchto dnech až do odvolání je Herna DDM Stodůlky, Rodinná zóna RaDka i laktační poradna uzavřena.

DDM NA FACEBOOKU

Tábory a soustředění

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 42

PT Indiáni ze Stodůlek | 29.6.-3.7.

OBSAZENO!

29.06.2020 Pojďme společně prožívat dobrodružství při hledání ztraceného talismanu, který má ochránit náš kmen. Společně budeme vyrábět lapače snů, amulety, indiánské čelenky. Budeme luštit tajné šifry a plnit orlí pera. Vydáme se do míst známých i neznámých na Praze 13.

PT hudební | 7.7.-10.7.

OBSAZENO!

07.07.2020 Máš rád hudbu? Výborně! Hraješ na hudební nástroj? Ještě lepší! Hudba tě baví, i když na žádný nástroj neumíš? Vůbec nevadí! Tenhle tábor je přesně pro tebe! Během týdne se seznámíme a vyzkoušíme si hru na nejrůznější hudební nástroje, zazpíváme si, zahrajeme, možná i zatančíme. Nemusíte se bát, že bychom se nebavili! čekají nás i výlety a hry, takže se rozhodně nebudeš nudit!

PT pro nejmenší | 7.7.-10.7.

OBSAZENO!

07.07.2020 POHÁDKOVÉ PUTOVÁNÍ. Celý tábor se ponese v pohádkovém duchu. Každým dnem nás provede jedna pohádka, se kterou se vydáme na výlet, zahrajeme si hry a něco malého vyrobíme. Pokud nasbíráme potřebné indicie, vydáme se poslední den na dobrodružnou cestu za pohádkovým pokladem. Podaří se nám ho získat? V ceně jsou 4 obědy.

PT sportovně zážitkový 1 | 7.7.-10.7.

OBSAZENO!

07.07.2020 Akční týden plný sportovních zážitků. Čeká nás areál Vltavanů, program na vodě i ve vzduchu v Loděnici, sportovní dílny (minigolf, discgolf, autodráha) a také celodenní odpočinkový výlet. V rámci každého sportovně zážitkového tábora (nabízíme jich 5) bude jiný výlet mimo Prahu. Užijeme si týden plný zážitků, na který budeme dlouho vzpomínat! Programy PT sportovně zážitkového týdne se liší, nebojte se tedy přihlásit na více běhů :-)

PT taneční | 7.7.-10.7.

OBSAZENO!

07.07.2020 PROTANČENÝ TÝDEN. Tábor plný tance, her a tvoření. Vyzkoušíme si nejrůznější taneční styly od street dance, přes latinsko-americké tance, modernu i muzikál a naučíme se hned několik sestav. Navíc ještě prověříme své schopnosti u celotáborové hry.

LT Pro rodiče a děti I. | 11.7.-18.7.

Poslední 3 místa!

11.07.2020 TÁBOR PRO RODIČE S DĚTMI I. "Mach a Šebestová - utržené sluchátko". Zveme vás na letní tábor pro rodiny s dětmi ve věku od 2 do cca 7 let na téma "Mach a Šebestová - utržené sluchátko". Připraveny budou různé hry a úkoly pro mladší i starší účastníky, sportovní aktivity, tvořivé činnosti pro malé i velké. V dopoledním a odpoledním programu budou pro děti připraveny sportovní či rukodělné aktivity a zajímavé úkoly, při kterých bude třeba menší i větší pomoci rodičů či doprovodu. Připraven bude také večerní program, či sportovní aktivity pro rodiče. Těší se na vás Helena Farabauerová, Pavla Větráková, Zuzana Strnadová a Šárka Palacká. Celková kapacita je 40 osob (12 rodin, každá na samostatném pokoji. V případě, že pojede jen 1 rodič s 1 dítětem, ubytujeme na pokoji rodiny 2). Na tábor je potřeba přihlásit VŠECHNY účastníky tábora (děti na program, děti mimo program a doprovod). Cena zahrnuje: ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, materiál, odměny, pojištění, pedagogický a zdravotní dohled. Místo konání: ubytovací zařízení DDM hl.m.Prahy, Lesní ulice 210, Jánské lázně, Duncan https://ddmpraha.cz/ubytovani/Janske_Lazne

PT Cesta kolem světa | 13.7.-17.7.

OBSAZENO!

13.07.2020 CESTA KOLEM SVĚTA ZA 5 DNŮ. Díky celotáborové hře poznáme vzdálené kouty naší planety. Během týdne se seznámíme s různými zeměmi, památkami a dalšími zajímavostmi. Půjdeme na několik výletů (např. do Náprstkova muzea na výstavu o Oceánii a Austrálii), na kterých uvidíme vše na vlastní oči. Také nás čeká spousta her, soutěžení, sportování, vyrábění a zábavy.

PT Pestrý mix | 13.7.-17.7.

OBSAZENO!

13.07.2020 Každý den je jiný a čeká nás něco nového :-) V průběhu týdne nás čeká výtvarná dílna, sportovní den, celodenní výlet mimo Prahu, den plný soutěží a v případě pěkného počasí také koupání.

PT pro nejmenší | 13.7.-17.7.

OBSAZENO!

13.07.2020 MALÝ CESTOVATEL. Tábor plný výletů po Praze a okolí, za zábavou i za poznáním. Budeme využívat nejen MHD, ale pojedeme i vlakem. Navštívíme zajímavá a mnohdy i netradiční místa, kde nás bude vždy čekat nějaký program. Těšit se můžeme i na dovádění na hřišti, sportovní hry a tématické tvoření. V ceně tábora je 5 obědů.

PT s celotáborovou hrou | 13.7.-17.7.

OBSAZENO!

13.07.2020 NENÍ DŮLEŽITÉ VYHRÁT, ALE ZÚČASTNIT SE! Pojďme si hrát s ostatními! Od městečka Palerma, přes vybiku až po turnaj v piškvorkách. Půjdeme na nejlepší dětská hřiště v okolí a podíváme se na zajímavá místa po Praze.

PT s tenisem | 13.7.-17.7.

OBSAZENO!

13.07.2020 Tenisový týden se sportovními aktivitami a výletem jak se patří! Tábor je jak pro začínající, tak pro pokročilé tenisty. Dopolední program bude na tenisových kurtech a odpolední program budou hry a výlety po Praze. Ve středu pojedeme na odpočinkový celodenní výlet mimo Prahu.

LT Hudební | 18.7.-25.7.

Poslední 4 místa!

18.07.2020 MUZIKÁLOVÁ POHÁDKA "AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ" hudební tábor plný tance, hudby a dobré táborové zábavy. Nemusíte být perfektními tanečníky, zpěváky či hudebníky. Bereme každého, kdo se rád tanci, zpěvu a hudbě věnuje sám pro sebe, navíc se mu líbí české pohádky plné písniček i poučení. Pojeďte s námi na bezva tábor, v jehož průběhu budeme nacvičovat dětský muzikál podle známé české muzikálové pohádky "Ať žijí duchové". Dopoledne budeme hrát na hudební nástroje, učit se jednoduché taneční sestavy a nacvičovat písničky a skladby ze stejnojmenného dětského muzikálu. Odpoledne pak bude věnované celotáborové hře, která nás bude provázet po celý týden. Před táborem nemusíte umět hrát na hudební nástroj, stačí chuť strávit týden s hudbou a partou kamarádů a naučit se něčemu novému. Tábor bude zakončen představením pro rodiče ve Spolkovém domě Na Vidouli. Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování v budově vyhrazené pouze pro náš tábor, stravu 5x denně, pitný režim, materiál, odměny, pojištění, pedagogický a zdravotní dohled. Místo konání:Rekreační středisko Blaník, Smršťov 19, 257 06 Louňovice pod Blaníkem http://www.rekreace-deti.cz/stredisko/blanik/

LT Sportovní | 18.7.-25.7.

Poslední místo!

18.07.2020 PO STOPÁCH ČARODĚJŮ. Tradiční letní sportovní tábor plný pestré zábavy se sportovní i nesportovní tématikou. Zveme všechny děti, které kromě sportování baví a zajímá svět kouzel a tajemna. Čekají na vás tajemné postavy, kouzla a čáry, naučíte se mnoho nových věcí, zahrajete si netradiční ale i tradiční hry a sporty včetně těch čarodějnických. Na všechny čekají táborová dobrodružství, ale i nové zkušenosti a přátelství. Již teď se na vás těší Helena Farabauerová, Daniela Javornická, Karolína Bezděková a další. Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování v budově vyhrazené pouze pro náš tábor, stravu 5x denně, pitný režim, materiál, odměny, pojištění, pedagogický a zdravotní dohled. Místo konání: ubytovací zařízení DDM hl. m. Prahy, Lesní ulice 210, Jánské lázně, Duncan https://ddmpraha.cz/ubytovani/Janske_Lazne

PT gymnastika, tanec, jóga | 20.7.-24.7.

Poslední místo!

20.07.2020 TANCUJ A HÝBEJ SE V RYTMU. Na příměstském táboře se budeme hlavně hýbat. Vyzkoušíme si základy gymnastiky a baletu, seznámíme se s nářadím (bedna, kladina, prostná, trampolína). Naučíme se několik jógových pozic a dohromady sestavíme choreografii, kterou na konci ukážeme rodičům. V odpoledních hodinách se budeme věnovat hrám, skákání přes gumu, skákání přes švihadlo, líný tenis a další.

PT pro nejmenší | 20.7.-24.7.

OBSAZENO!

20.07.2020 HURÁ ZA ZVÍŘÁTKY. Jak už název napovídá, tento příměstský tábor pro nejmenší děti bude věnovaný výletům za zajímavými zvířátky. Uvidíme zvířátka dobře známá i ta, o kterých toho třeba mnoho nevíme. Vyrazíme na různá netradiční místa v Praze a okolí. Na zvířátka nebudeme jen koukat, možná budeme moci některá nakrmit či pohladit, ale určitě se o nich dozvíme mnoho zajímavého. Těšit se můžeme i na sportovní hry, dovádění na dětských hřištích a tématické vyrábění. V ceně tábora je 5 obědů.

PT s tenisem | 20.7.-24.7.

OBSAZENO!

20.07.2020 Tenisový týden se sportovními aktivitami a výletem jak se patří! Tábor je jak pro začínající, tak pro pokročilé tenisty. Dopolední program bude na tenisových kurtech a odpolední program budou hry a výlety po Praze. Ve středu pojedem na odpočinkový celodenní výlet mimo Prahu.

PT Šperkobraní | 20.7.-24.7.

Poslední místo!

20.07.2020 ŠPERKOBRANÍ aneb když šperk mluví z duše... Šperky denodenně nosí lidé z různých kultur po celém světě. Jsou pro nás osobně významné a mají v našem životě svůj smysl. Pojďme si vyrobit originální kolekce z různých materiálů, vyzkoušet si malování na ruce i obličej (facepaiting) a užít si putování za historií šperků. Výtvarné soustředění pro účastníky výtvarných dílen DDM.

PT Cesta kolem světa | 27.7.-31.7.

OBSAZENO!

27.07.2020 CESTA KOLEM SVĚTA ZA 5 DNŮ. Díky celotáborové hře poznáme vzdálené kouty naší planety. Během týdne se seznámíme s různými zeměmi, památkami a dalšími zajímavostmi. Půjdeme na několik výletů, na kterých uvidíme vše na vlastní oči. Navštívíme Náprstkovo muzeum s výstavou o Oceánii a Austrálii. Také nás čeká spousta her, soutěžení, sportování, vyrábění a zábavy.

PT Keramická dílna | 27.7.-31.7.

OBSAZENO!

27.07.2020 PO STOPÁCH KERAMICKÉ HMOTY. Pojďme se společně ponořit do tajů keramické hmoty. Vyzkoušíme si různé techniky zpacování a dekorování hlíny včetně točení na kruhu či práci sochařským způsobem. Navštívíme také kreativní Centrum Kavárny Maluj, kde si děti mohou naglazovat hrneček nebo misku dle svého výběru.

PT pro nejmenší | 27.7.-31.7.

OBSAZENO!

27.07.2020 DOMEČKOVÝ "SKAUT". Pojďme si zahrát na domečkového "skauta". Budeme trávit co nejvíce času v přírodě a procvičíme si skautské zákony, které má správný skaut znát. Nezapomeneme ani na důležité téma ochrany naší planety a prostředí kolem nás a jak my sami můžeme přispět. Nejenom skauti si mají vzájemně pomáhat. Za naučené dovednosti získá každý skaut odznak. V ceně tábora je 5 obědů.

PT s celotáborovou hrou | 27.7.-31.7.

OBSAZENO!

27.07.2020 HLEDAČI POKLADŮ. Někde v Praze se nachází tajná hrobka plná pokladů. Na tomto táboře se vydáme tuto hrobku hledat. Čekají nás výlety po Praze, pohybové hry, hledání a luštění stop k hrobce a soutěž. Který tým hrobku nalezne jako první?

PT tanečně sportovní | 27.7.-31.7.

Poslední 3 místa!

27.07.2020 Každý den dopoledne budeme tančit v rytmu latino (salsa, merengue, bachata, reggaeton a základy dalších latino tanců) a baletu. Odpoledne si budeme hrát, sportovat, vyrábět, malovat, chodit na procházky do přírody.

LT Šmoulíci 2020 | 1.8.-8.8.

Poslední 2 místa!

01.08.2020 LETNÍ ŠKOLA ČAR A KOUZEL. Letní tábor ŠMOULÍCI 2020. Hokus pokus, čáry máry, za kouzly se vydej s námi. Kouzelnický svět - zabaví tě hned! Kromě hravé školy čar a kouzel se můžeš těšit na výlety po okolí, táborák, stezku odvahy, samozřejmě hry, soutěže, sportování, tvoření, zábavu, koupání, zpívání a mnoho dalšího. Čáry máry pod kočáry, pojeďte hned všichni s námi! Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování v budově vyhrazené pouze pro náš tábor, stravu 5x denně, pitný režim, materiál, odměny, pojištění, pedagogický a zdravotní dohled. Místo konání: Chata Jirka, Dolní Dvůr, Krkonoše, https://www.facebook.com/profile.php?id=100016002184788

PT Keramická dílna II. | 3.8.-7.8.

OBSAZENO!

03.08.2020 PO STOPÁCH KERAMICKÉ HMOTY. Pojďme se společně ponořit do tajů keramické hmoty. Vyzkoušíme si různé techniky zpacování a dekorování hlíny včetně točení na kruhu či práci sochařským způsobem. Navštívíme také kreativní Centrum Kavárny Maluj, kde si děti mohou naglazovat hrneček nebo misku dle svého výběru.

PT pro nejmenší | 3.8.-7.8.

OBSAZENO!

03.08.2020 ZVONILKA. Společně se ponoříme do příběhů Zvonilky. Budeme zachraňovat strom obrození, protože nám přestal dávt vílí prášek a my nebudeme moci "létat". Tábor je pro holky i pro kluky. Budeme stavět lodičky a spoustu činností, vhodných pro všechny zvídavé děti. V ceně tábora je 5 obědů.

PT s Irským tancem | 3.8.-7.8.

03.08.2020 IRSKÉ LEGENDY A MYTOLOGIE. Společně se protančíme do míst, kde najdeme mýty a legendami opředný lid Tuatha Dé Danann. Tábor je určen pro naprosté začátečníky, tedy pro ty, kteří nikdy nezkusily irský tanec. Dopoledne taneční trénink a taneční hry, odpoledne výtvarná/tvořivá aktivita, výlety, soutěžní hry.

PT s výtvarným zaměřením | 3.8.-7.8.

OBSAZENO!

03.08.2020 VÝTVARNÍCI. Máte rádi tvoření, vyrábění a malování? Náš příměstský tábor Výtvarníci je pravé místo pro tvořivé duše. Vyzkoušíme spoustu různých technik a způsobů vyrábění. Všechny své výtvory si děti budou moct po ukončení tábora odnést domů. Na konci týdne budou mít rodiče možnost si prohlédnout všechny výrobky na závěrečné výstavě.

PT sportovně zážitkový 2 | 3.8.-7.8.

OBSAZENO!

03.08.2020 Akční týden plný sportovních zážitků. Čeká nás areál Vltavanů, program na vodě i ve vzduchu v Loděnici, sportovní dílny (minigolf, discgolf, autodráha) a také celodenní odpočinkový výlet. V rámci každého sportovně zážitkového tábora (nabízíme jich 5) bude jiný výlet mimo Prahu. Užijeme si týden plný zážitků, na který budeme dlouho vzpomínat! Programy PT sportovně zážitkového týdne se liší, nebojte se tedy přihlásit na více běhů :-)

LT Pro rodiče s dětmi II. | 10.-16.8.

10.08.2020 TÁBOR PRO RODIČE S DĚTMI II. "Mach a Šebestová - utržené sluchátko". Zveme vás na letní tábor pro rodiny s dětmi ve věku od 2 do cca 7 let na téma "Mach a Šebestová - utržené sluchátko". Připraveny budou různé hry a úkoly pro mladší i starší účastníky, sportovní aktivity, tvořivé činnosti pro malé i velké. V dopoledním a odpoledním programu budou pro děti připraveny sportovní či rukodělné aktivity a zajímavé úkoly, při kterých bude třeba menší i větší pomoci rodičů či doprovodu. Připraven bude také večerní program, či sportovní aktivity pro rodiče. Těší se na vás Pavla Větráková, Zuzana Strnadová a Šárka Palacká. Celková kapacita je 20 osob (8 rodin, každá na samostatném pokoji) Na tábor je potřeba přihlásit VŠECHNY účastníky tábora (děti na program, děti mimo program a doprovod). Cena zahrnuje: ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, materiál, odměny, pojištění, pedagogický a zdravotní dohled. Místo konání: Benátecká chalupa, Rokytno 44, 512 45, Rokytnice nad Jizerou, http://www.benatecka-chalupa.cz/

PT pro nejmenší | 10.8.-14.8.

OBSAZENO!

10.08.2020 HLEDÁNÍ POKLADU. Budeme společně putovat po stopách pirátů z Magické země a pátrat po ztraceném pokladu! Čekají nás výlety do přírody, do Prahy (např. navštívíme akvaŕium), na dětská hřiště a mnoho dalšího. Užijeme si spolu spoustu zábavy. V ceně tábora je 5 obědů.

PT s celotáborovou hrou | 10.8.-14.8.

OBSAZENO!

10.08.2020 PIRÁTSKÝ TÁBOR. Pojďme se společně plavit na vlnách dobrodružství a hledat ztracený poklad. Ponoříme se do dob, kdy moře brázdily pirátské koráby se svými posádkami, budeme objevovat nová neprobádaná místa a čelit různým nepřátelům, sbírat zlaťáky a učit se pirátským dovednostem.

PT sportovně zážitkový 3 | 10.8-14.8.

Poslední místo!

10.08.2020 Akční týden plný sportovních zážitků. Čeká nás areál Vltavanů, program na vodě i ve vzduchu v Loděnici, sportovní dílny (minigolf, discgolf, autodráha) a také celodenní odpočinkový výlet. V rámci každého sportovně zážitkového tábora (nabízíme jich 5) bude jiný výlet mimo Prahu. Užijeme si týden plný zážitků, na který budeme dlouho vzpomínat! Programy PT sportovně zážitkového týdne se liší, nebojte se tedy přihlásit na více běhů :-)

LT Taneční | 15.8.-20.8.

Poslední 2 místa!

15.08.2020 LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR 2020 orientálních tanečních skupin Belly Habibi a Belly Amira. Soustředění je určeno pouze pro účastníky orientálních tanečních skupin Belly Habibi a Belly Amira. Taneční tábor orientálních skupin Belly Habibi a Belly Amira je tradiční letní soustředění plné nejen tance, ale také se zaměřením na tvorbu kostýmů. Nedílnou součástí je celotáborová hra s teambuildingovým podtextem. Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování v budově, stravu 5x denně, pitný režim, materiál, odměny, pronájem tanečního sálu, pojištění, pedagogický a zdravotní dohled. Místo konání: Pension Radvanice, Radvanice 170, okr. Trutnov, 542 12 www.pensionradvanice.cz

PT pro nejmenší | 17.8.-21.8.

OBSAZENO!

17.08.2020 Z POHÁDKY DO POHÁDKY. Pojďme objevovat kouzla pohádek. Budeme se bavit, hrát si, vyrábět a pátrat po pohádkových tajemstvích v přírodě i ve městě. S pohádkou se totiž ještě nikdo nikdy nenudil!!! :-) V ceně tábora je 5 obědů.

PT sportovně zážitkový 4 | 17.8.-21.8.

Poslední 2 místa!

17.08.2020 Akční týden plný sportovních zážitků. Čeká nás areál Vltavanů, program na vodě i ve vzduchu v Loděnici, sportovní dílny (minigolf, discgolf, autodráha) a také celodenní odpočinkový výlet. V rámci každého sportovně zážitkového tábora (nabízíme jich 5) bude jiný výlet mimo Prahu. Užijeme si týden plný zážitků, na který budeme dlouho vzpomínat! Programy PT sportovně zážitkového týdne se liší, nebojte se tedy přihlásit na více běhů :-)

PT Věda Z | 17.8.-21.8.

OBSAZENO!

17.08.2020 TÁBOR S NÁDECHEM VĚDY. Pojďme se ponořit do tajů vědy a zažít i sportovně aktivní týden. Seznámíme se se zákonitostmi přírodních věd jako je biologie, chemie a fyzika. Budeme společně hledat odpovědi na otázky, které nás během pokusů i mimo ně napadnou. Společně si zahrajeme i nějakou hru a rozpohybujeme tělo.

PT výletní | 17.8.-21.8.

Poslední místo!

17.08.2020 VÝLETY PO PRAZE. Zažijeme týden plný výletů na známá i neznámá místa v Praze. Každý den na nás čeká dobrodružná výprava se zajímavým cílem. Poznáme něco z historie i ze současnosti a zažijeme u toho spoustu zábavy.

PT Knižní workshop | 24.8.-28.8.

24.08.2020 Dopoledne bude probíhat dílna, ve které budeme vyrábět, ilustrovat a sestavovovat knihy. Odpoledne společně zhodnotíme naši práci, naplánujeme další postup, ale také se budeme věnovat hrám venku. Každý den si vyzkoušíme jinou techniku (tisk, ilustrace, vazba knihy, redaktor atd.).V průběhu týdne si také vytvoříme keramický doplněk, který si pak do knihy vložíme.

PT s Animací | 24.8.-28.8.

OBSAZENO!

24.08.2020 Zveme vás na příměstský tábor plný animace! Program je určen všem zvídavým dětem, které se chtějí naučit dovednosti animačního mistra. Mladí animátoři tak mohou vdechnout pohyb krásným obrázkům plných detailů nebo třeba přinutit dvě hroudy modelíny spolu zápasit.

PT s celotáborovou hrou |24.8.-28.8.

24.08.2020 DOMORODCI V DŽUNGLI. Patříme k jednomu z domorodých kmenů uprostřed džungle! V džungli se skrývá mnoho nebezpečí... ovšem podle legendy je v ní i poklad. Myslíš, že jsi dost odvážný, aby si ho získal?

PT sportovně zážitkový 5 | 24.8.-28.8.

Poslední 3 místa!

24.08.2020 Pojďme si užít poslední prázdninový týden ve sportovním duchu, s výletem a spoustou her a dobré nálady! Část programu na přáni dětí - mají možnost hlasovat co se bude dít.

PT tvořivý | 24.8.-28.8.

24.08.2020 STAŃ SE NÁVRHÁŘKOU. Tábor pro všechny malé parádnice, které si chtějí vyzkoušet práci módní návrhářky a vytvořit si svůj vlastní model. Během tábora si uděláme nejen návrh podle našich představ, ale také ho doopravdy zrealizujeme. Vyzkoušíme si také práci modelky a na konci tábora se bude konat módní přehlídka, na které všichni představí svůj vytvořený model.

Filtry

červenec 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31