NOVINKY

Novinky

01.05.2019 Spuštění on-line zápisu na školní rok 2019/20

středa 01.05. Začínají on-line zápisy do tanečních kroužků.
pondělí 10.06. Začínají on-line zápisy do ostatních kroužků a klubů. (zahájení mezi 7.00–8.00)

DDM NA FACEBOOKU

Tábory a soustředění

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 40

PT pro nejmenší

OBSAZENO!

01.07.2019 "Večerníčkovské putování" Celým týdnem tě budou provázet pohádky, zahraješ si spoustu her a vyrazíš na cestu za pohádkovým pokladem. Vyzkoušíš si svou obratnost a dovednost při hledání pohádkových postav.

PT s celotáborovou hrou o přírodě

OBSAZENO!

01.07.2019 "Expedice Mušlovka 2019" Přijď si s námi hrát a pátrat: Co příroda umí? Jak být s přírodou kamarád? Jak přírodu chránit a co dostaneme na oplátku? Tábor pro zvídavé kluky a holky - pro malé zálesáky, zahradníky, botaniky a všechny ostatní milovníky přírody.

PT výletní

OBSAZENO!

01.07.2019 "Tajemství pohorky" Vydej se s námi objevovat krásy a terény přírodních parků a chráněných oblastí v Praze a okolí. Každý den jiný výlet plný her a poznávání přírody.

Dobrodružství Lotranda a Zubejdy

Poslední 3 místa!

07.07.2019 Rád/da tančíš, zpíváš, hraješ si nebo se Ti líbí české pohádky? Tak neváhej a pojeď s námi na bezva tábor, v jehož průběhu budeme nacvičovat dětský muzikál podle známé české pohádky Lotrando a Zubejda. Dopoledne budeme hrát na hudební nástroje, učit se jednoduché taneční sestavy a nacvičovat písničky a skladby ze stejnojmenné pohádky. Odpoledne pak budou věnovaná celotáborové hře na motivy dalších, zejména Krkonošských pohádek, které nás budou provázet po celý týden. Před táborem nemusíš umět hrát na hudební nástroj, stačí chuť strávit týden s hudbou a naučit se něčemu novému. Premiéra muzikálu bude uvedena v září 2019. Benátecká chalupa, Rokytno 44, 512 45, Rokytnice nad Jizerou www.benatecka-chalupa.cz

PT Cestovatelé a objevitelé

OBSAZENO!

08.07.2019 "Cestovatelé a objevitelé" Užij si s námi od každého trošku - hraní, tvoření, sportování, cestování a objevování něčeho nového na různých místech světa. O zábavu bude postaráno!

PT pro nejmenší

OBSAZENO!

08.07.2019 "Kouzla, čáry a magie" Navštiv s námi místa, kde jsou kouzla a čáry samozřejmostí! Vyrob si vše, co je nutné pro kouzlení a vyzkoušej si čarovat a objevovat kouzla i v pokusech a přírodních objevech.

PT s tenisem

08.07.2019 "Tenisová miniškola" Chceš se naučit hrát tenis a zároveň se pobavit a užít si další sporty? Tento příměstský tábor bude probíhat v Tenis Clubu Řepy, Socháňova 19 - areál školy g.p.Františka Peřiny. Tenisová výuka bude doplněna o další tradiční i netradiční sporty. Potřebné vybavení: Raketu můžeme pro začátek půjčit, pak vám doporučíme vhodnou pro vaše děti. Míče máme

PT taneční s celotáborovou hrou

OBSAZENO!

08.07.2019 Vyzkoušej si s námi nejrůznější taneční styly. Užij si výlety, tvoření a nech se vtáhnou do tajné celotáborové hry. 

PT pro nejmenší

OBSAZENO!

15.07.2019 "Malý cestovatel" Výletuj s námi po Praze a okolí za zábavou i za poznáním! Navštívíš zajímavá a mnohdy i netradiční místa, kde tě bude vždy čekat nějaký program. Těšit se můžeš i na dovádění na hřišti, sportovní hry, tématické tvoření a cestu vlakem. 

PT s celotáborovou hrou

OBSAZENO!

15.07.2019 "Hon za dinosaury" Vydej se na tajuplnou cestu po stopách dinosaurů. Děsivý tyranosaurus, létající pterodaktyl nebo dlouhokrký brachiosaurus, ty a další potvory nás budou provázet po celou dobu tábora a přinášet nám různá dobrodružství. Přidej se k nám a objev jejich tajemství.

PT s celotáborovou hrou

OBSAZENO!

15.07.2019 "Cesta kolem světa" Vydej se s námi na dobrodružnou výpravu kolem světa plnou objevů a nečekaných překvapení. Každý den navštívíš jinou zemi, vyrazíš do přírody i do města. Čekají tě hry a soutěže, ve kterých získáš nové vědomosti, spousty legrace a zážitků.

PT s tenisem

15.07.2019 "Tenisová miniškola" Chceš se naučit hrát tenis a zároveň se pobavit a užít si další sporty? Tento příměstský tábor bude probíhat v Tenis Clubu Řepy, Socháňova 19 - areál školy Generál-poručíka Františka Peřiny. Potřebné vybavení: Raketu můžeme pro začátek půjčit, pak vám doporučíme vhodnou pro vaše děti. Míče máme

PT s výlety po Praze

OBSAZENO!

15.07.2019 "Výletníci ze Stodůlek" Na táboře se s námi vydej na výlety a exkurze po městě i do přírody. Každý den si zahraješ pohybové a vědomostní hry.

Letní tábor Hry bez hranic

Poslední 3 místa!

20.07.2019 Zveme všechny aktivní děti na týden plný sportu a Her bez hranic. Čeká na Vás např. únikovka, detektivní zápletka i den na ruby, individuální tréninky sportovní gymnastiky a rope skippingu s Katkou, rukodělné aktivity s Terkou, netradiční sportovní aktivity jako např. Kanjam, Petanque, Slackline a další s Helčou. A na vše bude svým ostřížím zdravotnickým okem dohlížet Danča. ubytovací zařízení DDM hl.m.Prahy, Lesní ulice 210, Jánské lázně, Duncan www.ddmpraha.cz/ubytovani/Janske_Lazne

PT keramický

OBSAZENO!

22.07.2019 "Vodní svět" Postav si s námi svůj vlastní vodní svět! Vyrobíš si maják, ze kterého budeme vyhlížet piráty, kteří zapomněli na pláži svůj poklad v truhle. Vydáš se i pod mořskou hladinu, kde okoukneš tamější živočichy. Fantazii se meze nekladou. Chopíš se kormidla tohoto prázdninového týdne?

PT pro nejmenší

OBSAZENO!

22.07.2019 "Hurá za zvířátky" Putuj s námi na různá i netradiční místa v Praze a okolí, kde uvidíš zvířátka dobře známá i ta, o kterých toho třeba mnoho nevíš. Na zvířátka se nebudeš jen dívat, možná budeš moci některá nakrmit či pohladit, ale určitě se o nich dozvíš mnoho zajímavého. Těšit se můžeš i na sportovní hry, dovádění na dětských hřištích a tématické vyrábění.

PT s celotáborovou hrou

OBSAZENO!

22.07.2019 "Sherlock Holmes" Zahraj si na detektiva po vzoru slavného Sherlocka Holmese a vyřeš zapeklitý případ. Jistě prožiješ napínavý týden, ve kterém budeš řešit záhady a sbírat stopy, které tě zavedou na zajímavá místa v Praze i v přírodě. Čekají tě hry a soutěže o ceny, největší cenou však bude dopadení zločince!

Dobrodružství skřítka Rákosníčka

27.07.2019 Skřítek Rákosníček má vždy super nápady, rád zkouší a objevuje, pomáhá a pracuje, hraje si, směje se, sportuje, plave, kreslí, čte si, pomáhá jiným a všechny jeho nápady mají vždy dobrý a usměvavý konec. Pokud se chceš přesvědčit pojeď s námi na prima tábor pro malé táborníky-začátečníky. Místo: táborová základna DDM hl. m. Prahy, Lhotka u Mělníka www.ddmpraha.cz/ubytovani/Lhotka_u_Melnika

Letní taneční tábor D.A.R. I.

Poslední 2 místa!

27.07.2019 Jsi tanečník, celý rok trénuješ a nedokážeš si představit, že v létě najednou nebude co dělat? Tak nevěš hlavu! Opět pořádáme naše letní soustředění, kde si vyzkoušíš tréninky plné disco dance, hip hopu, baletu a moderny. Vše pod vedením zkušených lektorů, kteří si ze sebe nebojí večer udělat legraci při celotáborové hře a hlavně se snaží, aby bylo na co vzpomínat. Místo: horská chata Vilda, Jiřetín pod Jedlovou www.rsnetopyr.cz

LT RD - Večerníček trochu jinak II.

27.07.2019 Zveme Vás na letní tábor pro rodiny s dětmi ve věku od 2 do 10 let na téma Večerníček trochu jinak II. Pojeďte s námi prozkoumat svět dalších pohádek. Připraveny budou různé hry a úkoly pro mladší i starší účastníky, sportovní aktivity, tvořivé činnosti pro malé i velké. V dopoledním a odpoledním programu budou pro děti připraveny sportovní či výtvarné aktivity a zajímavé úkoly, při kterých bude třeba menší i větší pomoci rodičů či doprovodu. Připraven bude také večerní program, či sportovní aktivity pro rodiče. Pro děti od 6 let je připraven samostatný dopolední i odpolední program. Cena pro děti od 2 do 10 let je 3400 Kč, pro rodiče 2600 Kč. Místo: ubytovací zařízení DDM hl.m.Prahy, Lhotka u Mělníka¨ https:\\ddmpraha.cz/ubytovani/Lhotaka_u_Melnika

PT pohybově-tvořivý

OBSAZENO!

29.07.2019 "Poznej umění světa" Každý den se pomocí her, tvoření, divadla, tance a hudby seznámíš s jiným světadílem. Čekají tě i zajímavé exkurze a výlety po stopách umění z různých koutů světa.

PT Pokusy, bádání a objevování

OBSAZENO!

29.07.2019 "Vědecká dílna Magistra Kelliho" Vydej se s námi do laboratoře uznávaného badatele, matematika a astrologa Magistra Kelliho, který pocházel ze dvora císaře Rudolfa II, a objev nové kouzelné vychytávky pro každý den. Bystré hlavičky se mohou přiučit i něco málo ze světa renesanční špionáže a naučit se tajné šifry nebo si vytvořit neviditelný vzkaz.

PT sportovně-taneční pro dívky

OBSAZENO!

29.07.2019 "Radost z tance" Přijď si zacvičit na nářadí, zatančit na hudbu a relaxovat při józe v tělocvičně, hrát si různé hry venku jako například badminton, skákání přes švihadlo a gumu. Vše si užiješ rekreační formou a v zábavné atmosféře!

Letní tábor ŠMOULÍCI

OBSAZENO!

03.08.2019 Chceš proniknout do tajemství moře a plavit se s pravým pirátem? Popadni svůj pirátský oblek, šavli i lodní kufr a pojeď s námi probádat nepoznanou zemi a zažít velká dobrodružství ve vodě i na souši. Těšit se můžeš na hledání pokladu ale i na výlety po okolí, táborák, stezku odvahy, hry a soutěže, zábavu, koupání, zpívání a mnoho dalšího.

Letní taneční tábor D.A.R. II.

OBSAZENO!

03.08.2019 Jsi tanečník, celý rok trénuješ a nedokážeš si představit, že v létě najednou nebude co dělat? Tak nevěš hlavu! Opět pořádáme naše letní soustředění, kde si vyzkoušíš tréninky plné disco dance, hip hopu, baletu a moderny. Vše pod vedením zkušených lektorů, kteří si ze sebe nebojí večer udělat legraci při celotáborové hře a hlavně se snaží, aby bylo na co vzpomínat. horská chata Vilda, Jiřetín pod Jedlovou www.rsnetopyr.cz/

PT keramický

Poslední místo!

05.08.2019 "Vodní svět" Postav si s námi svůj vlastní vodní svět! Vyrobíš si maják, ze kterého budeme vyhlížet piráty, kteří zapomněli na pláži svůj poklad v truhle. Vydáš se i pod mořskou hladinu, kde okoukneš tamější živočichy. Fantazii se meze nekladou. Chopíš se kormidla tohoto prázdninového týdne?

PT pro menší i větší - s celotáborovkou

OBSAZENO!

05.08.2019 "Kdo přežije" Užij si celotáborovou hru inspirovanou pořadem Robinsonův ostrov a užij si sportovní, kreativní a vědomostní hry zaměřené na toto téma.

PT s irským tancem pro úplné začátečníky

Poslední 4 místa!

05.08.2019 "Výprava za Kelty" Vyzkoušej příměstský tábor s irským tancem pro naprosté začátečníky.Ráno a dopoledne tématické pohybové hry a trénink irských tanců, odpoledne aktivity zaměřené na Kelty, například výroba šperků, obleku, keltské písmo a ornamenty, výlet do muzea, výlet na Keltské hradiště a podobně.

PT s výlety po Praze a pohybovými hrami

OBSAZENO!

05.08.2019 "S výlety po Praze a hrami" Na táboře se s námi vydej na výlety a exkurze po městě i v přírodě. Každý den si zahraješ pohybové a vědomostní hry.

Večerníček trochu jinak - rodiče s dětmi

OBSAZENO!

10.08.2019 Zveme Vás na letní tábor pro rodiny s dětmi ve věku od 2 do cca 8 let na téma Večerníček trochu jinak II. Pojeďte s námi prozkoumat svět dalších pohádek. Připraveny budou různé hry a úkoly pro mladší i starší účastníky, sportovní aktivity, tvořivé činnosti pro malé i velké. V dopoledním a odpoledním programu budou pro děti připraveny sportovní či výtvarné aktivity a zajímavé úkoly, při kterých bude třeba menší i větší pomoci rodičů či doprovodu. Připraven bude také večerní program, či sportovní aktivity pro rodiče. Místo: ubytovací zařízení DDM hl.m.Prahy, Lesní ulice 210, Jánské lázně, Duncan https://ddmpraha.cz/ubytovani/Janske_Lazne

PT pro nejmenší

OBSAZENO!

12.08.2019 "Dobrodruh ze Stodůlek" Osvoj si dovednosti dobrodruha. Zjisti, zda dokážeš vyrobit hračky z přírodních materiálů a vyzkoušej si hry našich předků.

PT s celotáborovou hrou

OBSAZENO!

12.08.2019 "Zlatý kompas" Vydej se s námi na výpravu s příběhem Zlatý kompas. Čekají tě soutěže, sportovní hry, kreativní činnosti, logické hádanky a naučíš se pracovat v týmu. Zažiješ spoustu legrace. Máme v plánu výlety po Praze a okolí, většinou v přírodě. Zastavíme společně zlé síly?

PT Výtvarné soustředění

Poslední 2 místa!

12.08.2019 "Vzorovaný týden" Výtvarné soustředění prohlubující činnost ve výtvarných a tvořivých dílnách. V průběhu pěti dnů dívky využijí různé vzory a motivy k výtvarné tvorbě v DDM a především v dalším inspirativním prostředí, v galeriích a na zajímavých místech v Praze a okolí. Zažijí tvořivé workshopy, domů si odnesou netradiční výrobky.

PT hudební

OBSAZENO!

19.08.2019 "Malý princ" Ponoř se s námi do světa Malého prince a procestuj tak nejrůznější planety. Každý den navštívíš jinou. Najdeš moudrost, poučení a především zábavu. Čeká tě samozřejmě i tématický hudební program. A že příběh Malého prince neznáš? Nevadí! Seznámíš se s ním!

PT pohybově taneční zaměřený na balet

OBSAZENO!

19.08.2019 "BaLetní tábor" Vydej se s námi do světa tance, ve kterém je pohyb radostí. Táborem tě budou provázet sportovní hry, tréninky baletu i další zajímavé aktivity. Užiješ si spoustu zábavy a vyzkoušíš si mnoho nových věcí, ať už jsi zkušená baletka nebo úplná začátečnice. Tábor kombinuje sportovní hry a pohybovou průpravu s tréninky základní baletní techniky. V obou částech je cílem zábavnou formou podpořit rozvoj koordinace, obratnosti a pohybových dovedností. Tábor je vhodný především pro dívky, které navštěvují taneční nebo sportovní kroužky. Přihlásit se mohou ale i úplní začátečníci, jelikož v tanečních hodinách bude kladen důraz především na správné držení těla a průběh pohybu.Tábor vhodný i pro začátečníky.

PT pro nejmenší

OBSAZENO!

19.08.2019 "Pověsti, legendy a české tradice" Vyprav se s námi za objevováním pověstí, legend a českých tradic! Prostřednictvím výletů, her, tvoření a další zábavy se nech vtáhnout do děje fascinujících příběhů.

Taneční tábor orientálních skupin

24.08.2019 Taneční tábor orientálních skupin Belly Habibi a Belly Amira je tradiční letní soustředění plné nejen tance, ale také se zaměřením na tvorbu kostýmů. Nedílnou součástí je celotáborová hra s teambuildingovým podtextem. Místo: rekreační středisko Hrachov /www.starline.cz/rekreacni-stredisko-hrachov.php

PT gymnastický jen pro členy gym.kroužků

Poslední 3 místa!

26.08.2019 Gymnastické soustředění Tábor je svým charakterem spíše soustředěním pro dívky, které navštěvují gymnastické kroužky v DDM Stodůlky. Celý týden probíhá ve dvoufázových trénincích. Cílem je především zdokonalit techniku již naučených prvků a naučit se prvky nové a těžší v závislosti na věku a výkonnosti účastnic.

PT s celotáborovou hrou

OBSAZENO!

26.08.2019 "Po stopách lesních skřítků" Přidej se k nám na cestu za poznáním přírody v přírodě. Zkusíme najít zkameněliny,navštívíme Botanickou zahradu, podíváme se na zvířátka v minizoo, osvěžíme nožky v potoce a schováme se před parným létem mezi stromy lesa...ale hlavně, nás čeká celotáborová hra plná poznání, her a zážitků!

PT s legorobotikou

OBSAZENO!

26.08.2019 "Postav nejlepšího robota!" Na táboře se naučíš základy s roboty EV3, ale pokud jsi již s roboty pracoval nebo jsi někdy zkoušel programovat, tak máš jen výhodu a můžeš dále rozvíjet tyto znalosti. Na konci tábora zjistíš, který z robotů si vedl nejlépe.

Filtry

červen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30