Výstava Mapy pocitů

VÝSTAVA PRODLOUŽENA DO KONCE SPRNA

V červnu, v červenci i sprnu můžete navštívit v obchodním centru Galerie Butovice zajímavou výstavu, která představuje tajemné země a ostrovy různých lidských pocitů a emocí.

Své neobvyklé mapy vystavují děti z Ateliéru DDM Stodůlky. Ve výtvarných dílnách jim při kresbě, malbě a kolážích byla inspirací kniha Mapy mých pocitů italské ilustrátorky Bimby Landmann. Na výstavě se podílí cca 77 dětí od 6-15 let, tento projekt vznikal pod vedením Zdeňky Hiřmanové od dubna 2022.

Děkujeme Galerii Butovice a firmě Smurfit Kappa za podporu této výstavy.

FOTOGALERIE PRACÍ DĚTÍ

30. 5.-31. 8. 2022