Den dětí - 100důlecké Safari

Den dětí s DDM Stodůlky „100důlecké Safari “

Kdy: 1. 6. 2022, 15.00-18.00
Kde: Místo konání Central park Prahy 13, kolem dokola 100důleckého rybníka.

Oslavte s námi Den dětí ve stylu Safari a poznejte typická zvířata pro danou oblast Národních parků Naivasha Lake Lake, Tsavo West, Amboseli nebo Masai Mara.

Na interaktivní safari stezce si můžete vyzkoušet, jak si loví plameňák potravu, chůzi pštrosa a uložení jeho vajec do hnízda, jak se potápí voduška nebo třeba opičí dráhu, masajský tanec a další zábavné i naučné aktivity.

Na stezce můžete začít libovolně na jakémkoliv stanovišti, kde obdržíte „Lexikon Zvířat 100důleckého Safari“, který bude vaším průvodcem. Po splnění úkolů lexikon doplníte o samolepky zvířat a tak získáte zároveň malou odměnu za odvedené výkony.

Náhled trasy s jednotlivými stanovišti-parky-najdete v Galerii.
Vstup zdarma, bez registrace.
Na akci můžete přijít ve zvířecím kostýmu.

Den dětí - 100důlecké Safari

• Termín konání