RODINA V AKCI: Land art

Land art je umění, které můžeme potkat na procházce v přírodě. Sejdeme se v 9.30 v Dalejském parku na Velké Ohradě, mapu najdete přiloženou. Vyrazíme spolu na cestu a zažijeme venkovní kreativní dílnu se špetkou fantazie. Budeme tvořit ze všeho, co cestou potkáme a co nás inspiruje k tvorbě. Akce je vhodná pro děti ve věku 5-10 let společně s rodiči i prarodiči. Rodinná aktivita je plně hrazena v rámci projektu Šablony.
Závazně je nutné přihlásit všechny účastníky akce nejpozději do 12.1.2022 přes klientský účet.

Vezměte si vhodné teplé sportovní oblečení, svačinu a pití a fotoaparát či mobil na dokumentaci naší společné tvorby.

název projektu: Šablony II pro DDM Stodůlky
registrační číslo projektu: CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_064/0012125

RODINA V AKCI: Land art

• Termín konání