PT s výlety za poznáním | 7.3.-11.3.

Během tábora se vydáme na spoustu výletů - nebude chybět ani návštěva zámku či muzea (např. Národní muzeum,...) Dozvíme se spoustu nových věcí a navštívíme různá místa i mimo Prahu (Karlštejn, Mělník - podíváme se na soutok Labe s Vltavou, Beroun). Kromě toho si zahrajeme spoustu her a něco si vyrobíme.

Program se může lišit na základě hygienicko-epidemiologické situace a počasí.

Kontaktní osoba: Mgr. Michala Štěpánková, tabory@ddmstodulky.cz, 602487410

PT s výlety za poznáním | 7.3.-11.3.

• Termín konání

07.03.2022 08:00 - 11.03.2022 16:30