NOVINKY

Novinky

12.11.2019 Zrušená odpolední herna

Dne 12.11 a 19.11. 2019 bude z provozních důvodů zrušena odpolední Herna. Děkujeme za pochopení.

22.10.2019 Parkování před DDM

Vážení návštěvníci DDM Stodůlky, věnujte prosím náležitou pozornost opatření, které se týká parkování před budovou DDM Stodůlky. Na základě upozornění Městské Policie Prahy 13 si Vás dovolujeme požádat o součinnost při parkování před budovou DDM Stodůlky. V případě, že přivážíte či odvážíte své děti na kroužek, akci, tábor, klub, případně další aktivity je nutné si na recepci, případně v kanceláři DDM Stodůlky (vchody do budovy v zeleném pavilonu) vyzvednout kartu označením „NÁVŠTĚVNÍK DDM STODŮLKY“, kterou doporučujeme viditelně umístit za okno svého auta. Tento dokument Vám může být vydán jako trvalá karta, nebo dočasná karta. Karta se návštěvníkům vydává vždy oproti podpisu. Více informací obdržíte na recepci DDM Stodůlky, nebo na info@ddmstodulky.cz. Prosíme respektujte toto doporučení, jinak Vám může být udělena pokuta. Předem děkujeme za spolupráci i pochopení. Mgr. Jana Šimánková, ředitelka DDM Stodůlky

11.10.2019 Rodinná zóna RaDka

Dům dětí a mládeže otevírá od října 2019 tradiční HERNU a pro Rodiny a Děti nově i informační místo, které najdete pod názvem RODINNÁ ZÓNA RaDka.

DDM NA FACEBOOKU

Intenzivní workshop pro ženy

Jedná se o 2 hodiny intenzivního tréninku, celkem 3 bloky

1. Fit Latino Dance (50 min.) - jedná se o kardio fitness lekci. Lekce je koncipována jako fitness lekce, jejímž cílem je udržení kondice, zpevnění a tvarování postavy pomocí oblíbených latino rytmů. Na lekci se řádně zapotíte a dostanete do dobré kondice. Můžete se těšit zejména na latino hudbu jako salsa, brazilská samba, reggaeton, merengue, bachata a moderní hudbu. Během lekce se střídají pomalé a rychlé rytmy a napomáhájí ke spalování tuků a efektivnímu formován í celého těla.
Pojďte spálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit!

2. Workout (30 min.) - zaměřený hlavně na střed těla (core), na břišní svalstvo, hyždě a stehna. K posilovnání se využívá vlastní váha těla.

3. Intenzivní strečink + relaxace (30 min.) - správný strečink se správným dýcháním má pozitivní vliv na pružnost svalů, uvolnění kloubů a napětí v těle, zmírňuje bolest svalů. Zaměřime se nejenom na protažení velkých svalových skupin, ale také na protažení a uvolnění celé páteře. Dychání má pozitivní vliv na zdraví a na správné fungování metabolismu, odstraňuje únavu a dodává elán, stimuluje mozkovou aktivitu, podporuje intelektuální činnost.

Cvičení bude ukončeno důkladnou relaxací.
S sebou ručník a pití, pohodlné sportovní oblečení, tenisky.

Ve stejném čase bude probíhat pro děti 5-10 let workshop Věda Z v sobotu na téma "S kufrem do pravěku", kde se děti seznámí s prací archeologa, geologa i antropologa a vše si také vyzkouší v praxi. Maminky si tak mohou zatančit a zacvičit, zatímco děti se naučí spoustu nových věcí.

Kód 198005
Název Intenzivní workshop pro ženy
Termín konání 23.11.2019 10:00 - 12:00
Místo konání Zelený vchod
Hlavní vedoucí Tanya Rambousková
Věková skupina 18-99 let
Sraz účastníků Sál č. 3
Jiná ujednání Platba nejpozději do 21.11.2019
Cena 200,- Kč