12.11.2019 Zrušená odpolední herna

Dne 12.11 a 19.11. 2019 bude z provozních důvodů zrušena odpolední Herna. Děkujeme za pochopení.

11.10.2019 Rodinná zóna RaDka

Dům dětí a mládeže otevírá od října 2019 tradiční HERNU a pro Rodiny a Děti nově i informační místo, které najdete pod názvem RODINNÁ ZÓNA RaDka.

Intenzivní workshop pro ženy

Jedná se o 2 hodiny intenzivního tréninku, celkem 3 bloky

1. Fit Latino Dance (50 min.) - jedná se o kardio fitness lekci. Lekce je koncipována jako fitness lekce, jejímž cílem je udržení kondice, zpevnění a tvarování postavy pomocí oblíbených latino rytmů. Na lekci se řádně zapotíte a dostanete do dobré kondice. Můžete se těšit zejména na latino hudbu jako salsa, brazilská samba, reggaeton, merengue, bachata a moderní hudbu. Během lekce se střídají pomalé a rychlé rytmy a napomáhájí ke spalování tuků a efektivnímu formován í celého těla.
Pojďte spálit kalorie zábavným způsobem, pojďte se vyřádit!

2. Workout (30 min.) - zaměřený hlavně na střed těla (core), na břišní svalstvo, hyždě a stehna. K posilovnání se využívá vlastní váha těla.

3. Intenzivní strečink + relaxace (30 min.) - správný strečink se správným dýcháním má pozitivní vliv na pružnost svalů, uvolnění kloubů a napětí v těle, zmírňuje bolest svalů. Zaměřime se nejenom na protažení velkých svalových skupin, ale také na protažení a uvolnění celé páteře. Dychání má pozitivní vliv na zdraví a na správné fungování metabolismu, odstraňuje únavu a dodává elán, stimuluje mozkovou aktivitu, podporuje intelektuální činnost.

Cvičení bude ukončeno důkladnou relaxací.
S sebou ručník a pití, pohodlné sportovní oblečení, tenisky.

Ve stejném čase bude probíhat pro děti 5-10 let workshop Věda Z v sobotu na téma "S kufrem do pravěku", kde se děti seznámí s prací archeologa, geologa i antropologa a vše si také vyzkouší v praxi. Maminky si tak mohou zatančit a zacvičit, zatímco děti se naučí spoustu nových věcí.

Kód 198005
Název Intenzivní workshop pro ženy