27.06.2019 Provozní doba recepce v době letních prázdnin

Pondělí 7.30 – 11.15 Úterý 8.00 – 9.15 Středa 8.00 – 9.15 Čtvrtek 8.00 – 9.15 Pátek zavřeno V úterý a čtvrtky je možné telefonicky či emailem domluvit i odpolední návštěvu. tel: 251 620 266, email: info@ddmstodulky.cz

Mexické alebrijes očima dětí

Vernisáž výstavy Mexické alebrijes očima dětí proběhne v úterý 21. 5. od 18 hodin v prostorách radnice Prahy 13. Na vernisáži přislíbil účast i kulturní atašé pan Miguel Ángel Vilchis za mexické velvyslanectví.

Součástí vernisáže bude také taneční vystoupení kubánské salsy v podání manželů - Kamila a Ernesto Batista Tabera, kteří vyučují salsu přímo zde ve Stodůlkách a také vystoupení kapely Bachatalove. Těšit se můžete i na malé občerstvení z mexické kuchyně.

Alebrijes jsou pestrobarevné mexické sochy mýtických tvorů. Děti ve výtvarných dílnách v Ateliérku pomocí kašírování a následné malby zpracovaly své vlastní představy různých tvorů a bytostí, mladší účastníci dílen bytosti malovali. Na tomto projektu všichni pracovali několik týdnů, motivovala je videa i skutečné originály alebrijes z Mexika. Výstava potrvá do konce května.

Kód 188102
Název Mexické alebrijes očima dětí
Místo konání Mimo DDM
Hlavní vedoucí Zdeňka Hiřmanová PaedDr.