31.01.2020 Pololetní prázdniny

V pátek 31. 1. 2020 jsou pololetní prázdniny. Kroužky a kluby neprobíhají a recepce je zavřená. Těšíme se na vás po prázdninách.

06.01.2020 Zápis a informace pro účastníky kroužků ve II. pololetí

Účastník již chodí na kroužek: nemusí vyplňovat novou přihlášku, příkaz k úhradě obdrží v termínu od 13.1.2020
Nový účastník kroužku: v termínu od 13.1.2020 se může přihlásit prostřednictvím klientského účtu, který najde na www.dddmstodulky.cz
Odhlášení z kroužku: vždy mailem na info@ddmstodulky.cz nejpozději do 31.1.2020
Platby na II. pololetí: je nutné uhradit do termínu uvedeném na příkazu k úhradě

01.01.2020 JAKMILE SE ROZHODNETE, VESMÍR SE SPOJÍ, ABY SE TO STALO

(Ralph Smart)
V magickém roce 2o2o přejeme všem krásné a úspěšné dny a hodně dobrých rozhodnutí. Potěší nás, když k tomu přispějeme. Zaměstnanci DDM Stodůlky

Mexické alebrijes očima dětí

Vernisáž výstavy Mexické alebrijes očima dětí proběhne v úterý 21. 5. od 18 hodin v prostorách radnice Prahy 13. Na vernisáži přislíbil účast i kulturní atašé pan Miguel Ángel Vilchis za mexické velvyslanectví.

Součástí vernisáže bude také taneční vystoupení kubánské salsy v podání manželů - Kamila a Ernesto Batista Tabera, kteří vyučují salsu přímo zde ve Stodůlkách a také vystoupení kapely Bachatalove. Těšit se můžete i na malé občerstvení z mexické kuchyně.

Alebrijes jsou pestrobarevné mexické sochy mýtických tvorů. Děti ve výtvarných dílnách v Ateliérku pomocí kašírování a následné malby zpracovaly své vlastní představy různých tvorů a bytostí, mladší účastníci dílen bytosti malovali. Na tomto projektu všichni pracovali několik týdnů, motivovala je videa i skutečné originály alebrijes z Mexika. Výstava potrvá do konce května.

Kód 188102
Název Mexické alebrijes očima dětí
Místo konání Mimo DDM
Hlavní vedoucí Zdeňka Hiřmanová PaedDr.