12.11.2019 Zrušená odpolední herna

Dne 12.11 a 19.11. 2019 bude z provozních důvodů zrušena odpolední Herna. Děkujeme za pochopení.

11.10.2019 Rodinná zóna RaDka

Dům dětí a mládeže otevírá od října 2019 tradiční HERNU a pro Rodiny a Děti nově i informační místo, které najdete pod názvem RODINNÁ ZÓNA RaDka.

PT pohybově taneční zaměřený na balet

"BaLetní tábor"

Vydej se s námi do světa tance, ve kterém je pohyb radostí. Táborem tě budou provázet sportovní hry, tréninky baletu i další zajímavé aktivity. Užiješ si spoustu zábavy a vyzkoušíš si mnoho nových věcí, ať už jsi zkušená baletka nebo úplná začátečnice.

Tábor kombinuje sportovní hry a pohybovou průpravu s tréninky základní baletní techniky. V obou částech je cílem zábavnou formou podpořit rozvoj koordinace, obratnosti a pohybových dovedností. Tábor je vhodný především pro dívky, které navštěvují taneční nebo sportovní kroužky. Přihlásit se mohou ale i úplní začátečníci, jelikož v tanečních hodinách bude kladen důraz především na správné držení těla a průběh pohybu.Tábor vhodný i pro začátečníky.

Kód 186528
Název PT pohybově taneční zaměřený na balet
Termín konání 19.08.2019 08:00 - 23.08.2019 16:30
Místo konání Zelený vchod