Španělská konverzace| PO 17.30

Konverzace ve španělštině s rodilým mluvčím pro úroveň mírně až středně pokročilí.
Kurzy španělštiny jsou určeny zájemcům s pokročilejší úrovní španělštiny, protože se budeme zabývat tématy z oblasti kultury, historie a vědy, převážně z Ameriky. Lekce budou také velmi interaktivní, protože všichni můžeme vyjádřit svůj názor a také si předávat své znalosti. Slovy lektora o obsahu lekce „Obecně budeme zdokonalovat naši španělštinu prostřednictvím debaty a znalostí o tradicích různých národů. Kromě toho nám tyto lekce poslouží pro budoucí životní okamžiky například tím, že budeme moci přinést na náš stůl nové pokrmy, s nimiž se na lekcích seznámíme a zachráníme třeba tradiční znalosti o tom, jak čelit různým situacím doma pomocí domácích výrobků, které se používají v Latinské Americe, aniž bychom museli neustále něco kupovat. A tak budeme chránit naši planetu a naši „Pacha mama“.

Kroužek vede lektor Ernesto Batista Tabera. Více si o něm můžete přečíst v sekci Naši lektoři.

Co všechno na vás lektor Ernersto Batista Tabera v kroužku španělské konverzace chystá si můžete přečíst na našem BLOGU .

Španělská konverzace| PO 17.30

FZŠ Trávníčkova

Ernesto Batista Tabera

Bc. Helena Farabauerová, pohyb@ddmstodulky.cz, mobil 602 492 605