Studijní kresba a malba | ÚT 16.40

Společně se zaměříme na všeobecný kulturní přehled a jeho propojení s vlastní výtvarnou tvorbou.
Pomocí konkrétních příkladů si ukážeme výtvarné styly různých epoch. Žáci poznají, ovládnou a rozvinou různé výtvarné techniky, které a uplatní ve vlastní tvorbě.
Vyzkoušíme si různé výtvarné styly a techniky, malbu, kresbu, koláž, grafiku a základy architektonické kresby.

Kroužek je ideální pro žáky, kteří by se rádi dále věnovali studiu výtvarného umění.

Kroužek vede lektorka Dominika Tesárková. Více si o ní můžete přečíst v sekci Naši lektoři.

Studijní kresba a malba | ÚT 16.40

DDM oranžový vchod

Dominika Tesárková

PaedDr.Zdeňka Hiřmanová, z.hirmanova@ddmstodulky.cz, mobil 602 213 426