Lektor hudebních kroužků

Lektor hudebních kroužků

Lektor hudebních kroužků

22.05.2023

HLEDÁME LEKTORA DO HUDEBNÍCH KROUŽKŮ DDM STODŮLKY

Do naší lektorské základny hudebního oddělení DDM Stodůlky hledáme lektory hudebníky, kteří chtějí své hudební dovednosti předávat zábavnou formou dále a rozvíjet i sebe. U nás budete mít možnost pracovat sami na sobě, posouvat své hudební a především lektorské schopnosti dále, to vše pod taktovkou těch nejzkušenějších z našich řad. Naším cílem je poskytnout účastníkům zábavnou formou vzdělání v daném hudebním oboru tak, aby si ji účastníci zamilovali a přenesli ji do svého osobního života. Naše práce nás naplňuje, protože výsledky našeho lektorství se odráží na rozvoji hudebních dovedností účastníků. To celé je pro nás velice motivující a dává nám to perfektní smysl. Předávat dál něco, co sami milujeme. Hudba je totiž láskou na celý život.

Hledáme lektora pro tyto kroužky:
 • Notička RD (rodiče s dětmi) (2-3let)
 • Zpívání pro nejmenší (3-5let)
 • Flétna zobcová sopránová – různé úrovně od začátečníků až po pokročilé
 • Kytara – různé úrovně od začátečníků až po pokročilé
 • Ukulele – různé úrovně od začátečníků až po pokročilé


Své nabídky (spolu s CV a krátkým motivačním dopisem), zasílejte na: l.cenovova@ddmstodulky.cz.
 

 Hledáme lektora pro kroužek Notička

Hledáme lektora, který má zkušenosti s prací s dětmi od 2let. Kroužek je určen rodičům a jejich dětem ve věku od 2 do 3 let. Lekce jsou zaměřeny na rozvoj hudebního cítění, rytmiky, estetického cítění dětí, ale i jejich rodičů. Rodič se zde věnuje svému dítěti a pomáhá mu na této cestě rozvoje za pomocí jednoduchých lidových i moderních dětských písní s doprovodem hudebního nástroje a zpěvu. Lektor by tedy měl hrát na hudební nástroj, který je schopný doprovodu písní, jako jsou například klavír, kytara nebo ukulele. Připojte se do našeho týmu lektorů a pomozte těm nejmenším dětem objevovat radost z hudby a rozvíjet jejich hudební dovednosti.


Co u nás získáte:
 • příležitost získat pracovní zkušenosti v oboru a možnost pedagogické praxe
 • akreditovaná školení MŠMT, včetně pedagogického minima
 • prostor pro osobní rozvoj a předání zkušeností
 • možnost postavit svůj vlastní kroužek, realizovat vlastní projekt, podílet se na chodu a rozvoji hudebního oddělení v DDM Stodůlky
 • pravidelnou i jednorázovou brigádu v rámci kroužků, případně akcí a táborů
 • mzdu 120–250 Kč/hodinu
Co požadujeme:
 • trestní bezúhonnost
 • spolehlivost, zodpovědnost a komunikační schopnosti
 • plnoletost
 • umět zazpívat a doprovodit jednoduché písničky na klavír nebo kytaru nebo ukulele
 • umět pracovat s dětmi od 2let a jejich rodiči
Co je výhodou:
 • pedagogické vzdělání (či pedagogické minimum), nebo studium pedagogického oboru
 • praxe v oboru
 • certifikát o absolvování školení (či studium) lektora v oblasti hudby nebo práce s dětmi a příbuzných oborů
 


Hledáme lektora nebo asistujícího lektora pro kroužek Zpívání pro nejmenší

Hledáme lektora (plnoletý)/asistujícího lektora (nemusí být plnoletý), který má zkušenosti s prací s dětmi od 3let. Kroužek je určen dětem od 3 do 5let. Lekce jsou zaměřeny na rozvoj hudebního cítění, rytmiky, hudební paměti a estetického cítění u dětí za pomoci jednoduchých lidových i moderních dětských písní. To vše děti rozvíjí za doprovodu hudebního nástroje a zpěvu. Lektor by tedy měl hrát na hudební nástroj, který je schopný doprovodu písní, jako jsou například klavír, kytara nebo ukulele. Připojte se do našeho týmu lektorů a pomozte těm nejmenším dětem objevovat radost z hudby a rozvíjet jejich hudební dovednosti. Lekce vede lektor s asistentem, který mu pomáhá při práci  s dětmi ve skupině 10-15ti dětí.


Co u nás získáte:
 • příležitost získat pracovní zkušenosti v oboru a možnost pedagogické praxe
 • akreditovaná školení MŠMT, včetně pedagogického minima
 • prostor pro osobní rozvoj a předání zkušeností
 • možnost postavit svůj vlastní kroužek, realizovat vlastní projekt, podílet se na chodu a rozvoji hudebního oddělení v DDM Stodůlky
 • účast na zajímavých akcích hudebního oddělení (koncerty, soutěže, příležitostné vystupování) nebo na akcích DDM Stodůlky
 • pravidelnou i jednorázovou brigádu v rámci kroužků, případně akcí a táborů
 • mzdu 120–250 Kč/hodinu
Co požadujeme:
 • trestní bezúhonnost
 • spolehlivost, zodpovědnost a komunikační schopnosti
 • plnoletost (lektor), asistent (ukončené ZŠ vzdělání)
 • umět zazpívat a doprovodit jednoduché písničky na klavír (preferujeme) nebo kytaru nebo ukulele
 • umět pracovat s malými dětmi ve věku 3-5let
Co je výhodou:
 • pedagogické vzdělání (či pedagogické minimum), nebo studium pedagogického oboru
 • praxe v oboru
 • certifikát o absolvování školení (či studium) lektora v oblasti hudby a příbuzných oborů
 
 

Hledáme lektora pro kroužek Flétna zobcová sopránová

Hledáme lektora na zobcovou sopránovou flétnu, který dokáže hrát na flétnu v rozsahu c1 – a2, orientuje se v hudební nauce a dokáže samostatně pracovat s dětmi. V DDM Stodůlky učíme flétnu na lekcích nejprve podle knížky Hrátky s flétnou, písničkami a pastelkami - Iveta Hlavatá, která propojuje hru na flétnu s hudební naukou. Děti se tedy hudební nauku učí přímo během hodiny na lekcích. Obor flétny v DDM je rozdělen do 4 úrovní od úplných začátečníků až po pokročilé hráče v našem flétnovém souboru. V něm mají účastníci možnost se naučit i na altovou a basovou flétnu. Nemusíte se zrovna cítit na lektorování všech úrovní, ale třeba jen úrovně, na kterou stačíte. Našim lektorům se věnujeme, postupně zaučujeme, aby si osvojili naší metodiku práce v oboru. Díky tomu jsou naši lektoři poté sebejistí a získají dovednosti, které se jim hodí i dále do života. Připojte se do našeho týmu lektorů a pomozte dětem objevovat radost z hudby a rozvíjet jejich hudební dovednosti.

Co u nás získáte:
 • příležitost získat pracovní zkušenosti v oboru a možnost pedagogické praxe
 • akreditovaná školení MŠMT, včetně pedagogického minima
 • prostor pro osobní rozvoj a předání zkušeností
 • možnost postavit svůj vlastní kroužek, realizovat vlastní projekt, podílet se na chodu a rozvoji hudebního oddělení v DDM Stodůlky
 • účast na zajímavých akcích hudebního oddělení (koncerty, soutěže, příležitostné vystupování) nebo na akcích DDM Stodůlky
 • pravidelnou i jednorázovou brigádu v rámci kroužků, případně akcí a táborů
 • mzdu 120–250 Kč/hodinu
Co požadujeme:
 • trestní bezúhonnost
 • spolehlivost, zodpovědnost a komunikační schopnosti
 • ukončené ZŠ vzdělání
 • hrát na flétnu v rozsahu c1 – a2,
 • rozumět hudební nauce
 • umět samostatně pracovat s dětmi
Co je výhodou:
 • pedagogické vzdělání (či pedagogické minimum), nebo studium pedagogického oboru
 • praxe v oboru
 • certifikát o absolvování školení (či studium) lektora v oblasti hudby a příbuzných oborů
 
 

Hledáme lektora pro kroužek Ukulele

Hledáme lektora na ukulele, který dokáže doprovodit hrou na ukulele svůj zpěv. V DDM Stodůlky totiž učíme doprovodné ukulele ke zpěvu. To vše učíme naše účastníky (od 1. stupně ZŠ až po dospělé) podle pečlivě propracované metodiky a precizně navržených zpěvníků, aby cesta k výuce na nástroj byla zábavná, ale zároveň edukativní. V hudebním oddělení pracujeme se systémem návaznosti v rámci jednotlivých oborů tak, aby účastník v daném oboru získal maximální stupeň nabytých dovedností a mohl být poté samostatný. Obor ukulele v DDM je rozdělen do 4 úrovní od úplných začátečníků až po pokročilé. Nemusíte se zrovna cítit na lektorování všech úrovní, ale třeba jen úrovně, na kterou stačíte. Našim lektorům se věnujeme, postupně zaučujeme, aby si osvojili naší metodiku práce v oboru. Díky tomu jsou poté naši lektoři sebejistí a získají dovednosti, které se jim hodí i dále do života. Připojte se do našeho týmu lektorů a pomozte dětem objevovat radost z hudby a rozvíjet jejich hudební dovednosti.

Co u nás získáte:
 • příležitost získat pracovní zkušenosti v oboru a možnost pedagogické praxe
 • akreditovaná školení MŠMT, včetně pedagogického minima
 • prostor pro osobní rozvoj a předání zkušeností
 • možnost postavit svůj vlastní kroužek, realizovat vlastní projekt, podílet se na chodu a rozvoji hudebního oddělení v DDM Stodůlky
 • účast na zajímavých akcích hudebního oddělení (koncerty, soutěže, příležitostné vystupování) nebo na akcích DDM Stodůlky
 • pravidelnou i jednorázovou brigádu v rámci kroužků, případně akcí a táborů
 • mzdu 120–250 Kč/hodinu
Co požadujeme:
 • trestní bezúhonnost
 • spolehlivost, zodpovědnost a komunikační schopnosti
 • ukončené ZŠ vzdělání
 • umět doprovodit svůj zpěv na ukulele
Co je výhodou:
 • pedagogické vzdělání (či pedagogické minimum), nebo studium pedagogického oboru
 • praxe v oboru
 • certifikát o absolvování školení (či studium) lektora v oblasti hudby a příbuzných oborů
 
 

Hledáme lektora pro kroužek Kytary

Hledáme lektora na kytaru, který dokáže doprovodit hrou na kytaru svůj zpěv. V DDM Stodůlky totiž učíme doprovodnou kytaru ke zpěvu. To vše učíme naše účastníky (od 1. stupně ZŠ až po dospělé) podle pečlivě propracované metodiky a precizně navržených zpěvníků, aby cesta k výuce na nástroj byla zábavná, ale zároveň edukativní. V hudebním oddělení pracujeme s pečlivě navrženým systémem návaznosti v rámci jednotlivých oborů, aby účastník v daném oboru získal maximální stupeň nabytých dovedností a mohl být poté samostatný. Kytarový obor v DDM je rozdělen do 4 úrovní od úplných začátečníků až po pokročilé. Nemusíte se zrovna cítit na lektorování všech úrovní, ale třeba jen úrovně, na kterou stačíte. Našim lektorům se věnujeme, postupně zaučujeme, aby si osvojili naší metodiku práce v oboru. Díky tomu jsou poté naši lektoři sebejistí a získají dovednosti, které se jim hodí i dále do života. Připojte se do našeho týmu lektorů a pomozte dětem objevovat radost z hudby a rozvíjet jejich hudební dovednosti.

Co u nás získáte:
 • příležitost získat pracovní zkušenosti v oboru a možnost pedagogické praxe
 • akreditovaná školení MŠMT, včetně pedagogického minima
 • prostor pro osobní rozvoj a předání zkušeností
 • možnost postavit svůj vlastní kroužek, realizovat vlastní projekt, podílet se na chodu a rozvoji hudebního oddělení v DDM Stodůlky
 • účast na zajímavých akcích hudebního oddělení (koncerty, soutěže, příležitostné vystupování) nebo na akcích DDM Stodůlky
 • pravidelnou i jednorázovou brigádu v rámci kroužků, případně akcí a táborů
 • mzdu 120–250 Kč/hodinu
Co požadujeme:
 • trestní bezúhonnost
 • spolehlivost, zodpovědnost a komunikační schopnosti
 • ukončené ZŠ vzdělání
 • umět doprovodit svůj zpěv na kytaru
Co je výhodou:
 • pedagogické vzdělání (či pedagogické minimum), nebo studium pedagogického oboru
 • praxe v oboru
 • certifikát o absolvování školení (či studium) lektora v oblasti hudby a příbuzných oborů

Zpět

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.

Statistické

Statistické cookies umožňují měření výkonu našeho webu. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Pokud vypnete používání statistických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace.