NOVINKY

06.10.2020 Od 5. 10. 2020 do odvolání neprobíhají ŽÁDNÉ kroužky DDM

V době od 5. 10. 2020 do odvolání neprobíhají kroužky a jiné aktivity v DDM (včetně kroužků, které DDM pořádá mimo své prostory, na základních školách).

05.10.2020 Provoz recepce v době nouzového stavu

V době nouzového stavu se obracejte na recepci telefonicky, nebo e-mailem PO-ČT 8-16:00.

31.08.2020 Pohyb ve vnitřních prostorách DDM

Prosíme všechny návštěvníky, aby v nezbytně nutných případech, kdy je nevyhnutelná osobní přítomnost a pohybují se po budově DDM Stodůlky, používali ochranu úst a nosu. Děkujeme za pochopení.

DDM NA FACEBOOKU

Přerušení činnosti nadále pokračuje

12.10.2020 Vážení rodiče, vážení účastníci kroužků,
v souladu s USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 8. října 2020 je provoz Domu dětí a mládeže Stodůlky nově omezen až do 1. 11. 2020 (včetně navazujících podzimních prázdnin). V této době i nadále platí, že je zakázána osobní přítomnost dětí, žáků a jiných účastníků na zájmovém vzdělávání. Informace obdrží každý účastník či zákonný zástupce i prostřednictvím mailu.

Předpokládáme, že nebude možné realizovat ani příměstské tábory v době podzimních prázdnin 2020. Z toho důvodu v tuto chvíli pozastavujeme přihlašování.

Chtěli bychom vám poděkovat za projevy podpory a zájmu o naše aktivity, ale také za platební morálku. I když k nám momentálně nemůžete chodit, peníze za kroužky stále přicházejí na náš účet. V této chvíli vám můžeme garantovat vrácení platby za jeden měsíc, kdy vám nebudeme poskytovat žádné služby, nebo si nevyberete jeden z našich náhradních programů.  Vyrovnáme se s vámi po ukončení opatření, nejdéle však ke konci školního roku 2020/2021.


A ještě stručně k náhradním programům.
Po celou dobu přerušení činnosti kroužků budeme i nadále nabízet určitou formu distančního vzdělávání, která Vás k ničemu nezavazuje a účast na tomto vzdělávání je dobrovolná. Sledujte i nadále náš Facebook, YouTube či příspěvky v Domečku online na webových stránkách.

Výhledově zvažujeme realizaci kroužků formou vzdělávacích víkendových campů v průběhu jara 2021 či náhradní hodiny v průběhu června 2021. Myšlenek, přání, nápadů máme hodně a společně s vámi doufáme, že alespoň některé budeme moct realizovat, protože stejně jako vy, i my víme, že situace se může kdykoliv změnit.
Přejeme vám hodně zdraví a pokud možno klidné dny v kruhu své rodiny.

Za tým DDM Stodůlky
Jana Šimánková, ředitelka