NOVINKY

06.10.2020 Od 5. 10. 2020 do odvolání neprobíhají ŽÁDNÉ kroužky DDM

V době od 5. 10. 2020 do odvolání neprobíhají kroužky a jiné aktivity v DDM (včetně kroužků, které DDM pořádá mimo své prostory, na základních školách).

05.10.2020 Provoz recepce v době nouzového stavu

V době nouzového stavu se obracejte na recepci telefonicky, nebo e-mailem PO-ČT 8-16:00.

31.08.2020 Pohyb ve vnitřních prostorách DDM

Prosíme všechny návštěvníky, aby v nezbytně nutných případech, kdy je nevyhnutelná osobní přítomnost a pohybují se po budově DDM Stodůlky, používali ochranu úst a nosu. Děkujeme za pochopení.

DDM NA FACEBOOKU

Zůstáváme v kontaktu

09.10.2020
Zdravíme vás, 
dveře DDM jsou až do 1. 11. 2020 zavřené, přesto vás zveme dál - alespoň virtuálně!

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř DDM Stodůlky. Pracovali jsme na tom celé léto a těšili se na dobu, kdy vám všechno budeme moci ukázat. Situace tomu bohužel nepřeje, proto jsme pro vás všechno nafotili. Pár slov o zkrášlování vnitřních prostor najdete na blogu, fotografie potom v Galerii online. Autorkou fotografií je Nela Gallatová.

V těchto dnech můžete využít opět naši nabídku Domeček online. Podle našich možností připravujeme komunikaci na dálku s našimi účastníky v různých variantách. 

Ve čtvrtek 8. 10. 2020 pozvala všechny umělecké duše k výtvarnému úkolu Zdeňka Hiřmanová. Zadání úkolu a všechny informace najdete v Domečku online v Ateliérku.

Další live streamy proběhly 9. 10. 2020 a 16. 10. 2020  s Míšou Štěpánkovou, která se ujala lekce flétničky pro nejmenší. Dotkla se otázek, jak s flétnou začít, jak vybrat správný nástroj, jak u hraní správně dýchat a další otázky. Odkazy na videa najdete opět v Domečku online – Flétnička pro nejmenší.

Live stream pro všechny kytaristy začátečníky proběhl 12. 10. 2020 od 15:00 s Míšou Štěpánkovou. Míša opět rozebrala jak teorii (jak a kde vybrat správný nástroj, jak kytaru naladit, první tóny a akordy), tak hru na nástroj prakticky. Odkaz na video najdete v Domečku online - Kytara.
 
Už 4 live videa natočila pro tanečnice soutěžní skupiny Belly Amira lektorka Kateřina Dvořáková. Ve své lekci se zaměřila na rozcvičení, techniku, kombinace i nácvik nových choreografií.  Odkazy na videa najdete v Domečku online - Orientální tanec Belly Amira.

Do sekce Tvoření přidala nové materiály i Nella Gallatová. Zaměřila se na teorii k akvarelu a ke kresbě, na cvičení ze studijní kresby a studijní malby. Materiály jsou pro vás připraveny v Domečku online - Tvoření.

Lektorky Vědy Z připravily pro děti jednoduché lekce zvládnutelné pokusy, které hravě zvládnete s dětmi doma. Zadání v pdf i zdravici od Zuzky Strnadové najdete v Domečku online - Věda Z.

Další program bude následovat a my vám o tom dáme vědět.
Sledujte nás na Facebooku nebo na YouTube a neunikne vám žádné video z Domečku!