NOVINKY

06.10.2020 Od 5. 10. 2020 do odvolání neprobíhají ŽÁDNÉ kroužky DDM

V době od 5. 10. 2020 do odvolání neprobíhají kroužky a jiné aktivity v DDM (včetně kroužků, které DDM pořádá mimo své prostory, na základních školách).

05.10.2020 Provoz recepce v době nouzového stavu

V době nouzového stavu se obracejte na recepci telefonicky, nebo e-mailem PO-ČT 8-16:00.

31.08.2020 Pohyb ve vnitřních prostorách DDM

Prosíme všechny návštěvníky, aby v nezbytně nutných případech, kdy je nevyhnutelná osobní přítomnost a pohybují se po budově DDM Stodůlky, používali ochranu úst a nosu. Děkujeme za pochopení.

DDM NA FACEBOOKU

Informace před zahájením kroužků

11.09.2020

Milí rodiče a účastníci kroužků,
první hodiny kroužků se už kvapem blíží (začínáme v týdnu od 21. 9. 2020), proto pro vás máme pár důležitých informací, které by vám neměly uniknout:

  • Nejpozději na první hodině je nutné odevzdat přihlášku na kroužek. Doporučujeme řešit tuto záležitost s předstihem. Kromě úředních hodin recepce se vám budeme věnovat ve venkovní IT zóně. Tato zóna je pro Vaše potřeby otevřená vždy od 15:00-18.00 hodin ve dnech 15.9., 16.9, 21.9.,22.9.,23.9. a 24.9.
  • V tuto chvíli počítáme s tím, že se všechny kroužky otevřou. Pozvánky na první hodiny kroužků posíláme průběžně a postupně, určitě dorazí před první hodinou i vám.
  • Pokud se nemůžete první hodiny účastnit, prosíme o zaslání omluvy na e-mail omluvenky@ddmstodulky.cz se jménem dítěte a názvem kroužku v předmětu mailu. Budeme vám držet místo. Stejný e-mail a formu použijte i v případě, že už o kroužek nemáte zájem a chcete se odhlásit.
  • Příkaz k úhradě vám byl zaslán společně s přihláškou. Uvedenou částku, prosíme, uhraďte nejpozději do 14 dnů po první lekci na číslo účtu, uvedené v přihlášce. Platit můžete i v hotovosti na recepci.
Vzhledem k současné epidemiologické situaci prosíme o dodržování závazných pokynů pro účastníky kroužků.

Ve stručnosti platí tyto hlavní zásady:
  • Rodiče či doprovod do prostor DDM Stodůlky nevstupují, předávají děti před budovou, ve které se kroužek koná, a zde si je po skončení též vyzvedávají (pokud nemá dítě v přihlášce uvedeno, že odchází samo).
  • Účastníci ihned při vstupu do budovy použijí prostředky nebo přístroje pro dezinfekci rukou, umístěných u vchodů do budovy.
  • Účastníci se ve společných prostorách pohybují v roušce a její další použití se řídí aktuální situací a dle pokynů lektora.

Těšíme se na vás v týdnu od 21. 9. 2020!