NOVINKY

06.10.2020 Od 5. 10. 2020 do odvolání neprobíhají ŽÁDNÉ kroužky DDM

V době od 5. 10. 2020 do odvolání neprobíhají kroužky a jiné aktivity v DDM (včetně kroužků, které DDM pořádá mimo své prostory, na základních školách).

05.10.2020 Provoz recepce v době nouzového stavu

V době nouzového stavu se obracejte na recepci telefonicky, nebo e-mailem PO-ČT 8-16:00.

31.08.2020 Pohyb ve vnitřních prostorách DDM

Prosíme všechny návštěvníky, aby v nezbytně nutných případech, kdy je nevyhnutelná osobní přítomnost a pohybují se po budově DDM Stodůlky, používali ochranu úst a nosu. Děkujeme za pochopení.

DDM NA FACEBOOKU

Zahájení nového školního roku 2020/2021 v DDM Stodůlky

31.08.2020

Milí rodiče a návštěvníci našich kroužků a aktivit v DDM,

obracíte se na nás s otázkou, jak budeme v nejbližších dnech fungovat, jestli budeme realizovat kroužky a s jakými opatřeními počítáme. Pravdou je, že situace je i pro nás v tuto chvíli velmi nejasná a nejistá.

Řídíme se v první řadě Manuálem MŠMT. Naší prioritou je zajistit bezpečnost dětí, dospělých návštěvníků i zaměstnanců DDM Stodůlky. Sledujeme republikový, resp. lokální vývoj situace v kontextu systému semafor a naše opatření mohou být podle něj dále aktualizována.

Jistě jste zaznamenali zprávu, že Praha je v této chvíli zařazena do oranžového (žlutého) pásma, jedná se o počínající komunitní přenos nákazy covid-19. Vše záleží na tom, co nám přinesou následující dny a týdny.

S jistotou v tuto chvíli můžeme říct, že akce, které jsme plánovali na září, přesouváme do období, kdy bude příznivější epidemiologická situace.

Pokud se okolnosti dramaticky nezmění, počítáme s tím, že kroužky zahájíme v následujících termínech:

  1. předškolní oddělení - Školička, Zvídavá a Dobrodružná školička zahájí svoji činnost v týdnu od 7. září 2020
  2. předškolní oddělení – Miniškolička a Pohádka zahájí svoji činnost v týdnu od 21. září 2020
  3. ostatní kroužky realizované v prostorách DDM Stodůlky zahájí svoji činnost v týdnu od 21. září 2020
  4. kroužky realizované v pronajatých prostorách základních či mateřských škol zahájí svoji činnost v týdnu od 21. září 2020.
 
Před zahájením činnosti obdrží účastníci či zákonný zástupci e-mailem pozvánku na kroužek, která bude zároveň obsahovat i další organizační pokyny a opatření.
 
I nadále budeme pracovat ve zvýšeném režimu hygienických opatření, ke kterým neodmyslitelně patří zvýšený opakovaný úklid, edukace všech návštěvníků v oblasti hygieny včetně používání roušek a nulového pohybu doprovodu v jednotlivých pavilonech budovy DDM Stodůlky či v pronajatých prostorách.
 
Věříme, že s vaší pomocí vše hravě zvládneme stejně jako na jaře a zdi DDM Stodůlky opět ožijí pravidelnou činností všech kroužků, které pro vás právě pilně chystáme.
 
Za DDM Stodůlky
Mgr. Jana Šimánková, ředitelka
V Praze dne 31. 8. 2020