12.11.2019 Zrušená odpolední herna

Dne 12.11 a 19.11. 2019 bude z provozních důvodů zrušena odpolední Herna. Děkujeme za pochopení.

11.10.2019 Rodinná zóna RaDka

Dům dětí a mládeže otevírá od října 2019 tradiční HERNU a pro Rodiny a Děti nově i informační místo, které najdete pod názvem RODINNÁ ZÓNA RaDka.

Kalendáře DDM Stodůlky 2020

03.11.2019

Kalendáře ukazují Mexické alebrijes očima dětí z VD ve věku 4-15 let Alebrijes jsou pestrobarevné mexické lidové umělecké sochy fantastických tvorů tvořených kašírováním, v oblasti Oaxaxa i vyřezávaných ze dřeva a následně ornamentálně zdobené. Výstava dětských originálů cca 45 kašírovaných bytostí a 54 kreslených předloh ke stolnímu kalendáři spojená s křestem obou kalendářů proběhne 2. prosince na Mexickém velvyslanectví v Praze za účasti velvyslankyně Spojených států mexických J. E. Rosaury Leonory Ruedy Gutierrez.

Kalendáře si můžete objednat kliknutím na tento odkaz :

nebo můžete udělat objednávku osobně v RECEPCI.

OBJEDNÁVKY ON - LINE A V RECEPCI OD 4.11. DO 15.11.

PRODEJ V RECEPCI OD 9.12. DO 20.12. 2019

Týdenní kalendář formátu A4: kresby dětí z výtvarných dílen ve věku 4-15 let ve dvou verzích, stolní a nástěnný, cena (dle konečných objednávek a nákladu) cca 140 Kč.

Měsíční nástěnný kalendář formátu A3 : výběr fotografií kašírovaných alebrijes (které vznikly ve výtvarných dílnách na jaře v roce 2019), cena cca 120 Kč.

Náhledy naleznete v fotgalerii.