05.12.2019 z důvodu pořádání akce bude odpolední Herna mimo provoz

Ve čtvrtek 5.12. 2019 bude z důvodu pořádání akce odpolední Herna mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

29.11.2019 DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ PRO NÁVŠĚVNÍKY DDM STODLKY

Vážení zákonní zástupci, vážení účastníci kroužků a kurzů, dne 29.11.2019 jsem obdržela informaci, že u jedné z našich lektorek byla diagnostikována nemoc černý kašel. U nezletilých i zletilých účastníků doporučujeme sledovat zdravotní stav
a v případě zvýšeného kašle či jiného onemocnění navštívit lékaře se sdělením, že se v Domě dětí a mládeže Stodůlky vyskytla nemoc černý kašel.  Dále upozorňujeme na povinnost zákonných zástupců i zletilých návštěvníků našich kroužků, kurzů i dalších aktivit bezodkladně podat informaci o zdravotním stavu, který by mohl mít vliv na zdraví ostatních účastníků činností, které pořádá DDM Stodůlky. Tuto informaci neprodleně předejte ředitelce organizace Mgr. Janě Šimánkové, telefon 777 706 586, nebo písmeně na adresu: j.simankova@ddmstodulky.cz. Jedná se o nakažlivou kapénkovou infekci bakteriálního původu. Onemocnění postihuje dýchací systém. Přenáší se pouze mezi lidmi, a to kýcháním, smrkáním, kašlem a vzácně takto potřísněnými předměty. Inkubační doba je 7–17 dní.
 DDM Stodůlky učiní příslušná preventivní opatření. Další informace včetně očkování najdete zde: www.szu.cz/uploads/Epidemiologie/Infekce_zakladni_informace/Cerny_kasel_zakladni_informace.pdf Mgr. Jana Šimánková, ředitelka DDM Stodůlky

Kalendáře DDM Stodůlky 2020

03.11.2019

Kalendáře ukazují Mexické alebrijes očima dětí z VD ve věku 4-15 let Alebrijes jsou pestrobarevné mexické lidové umělecké sochy fantastických tvorů tvořených kašírováním, v oblasti Oaxaxa i vyřezávaných ze dřeva a následně ornamentálně zdobené. Výstava dětských originálů cca 45 kašírovaných bytostí a 54 kreslených předloh ke stolnímu kalendáři spojená s křestem obou kalendářů proběhne 2. prosince na Mexickém velvyslanectví v Praze za účasti velvyslankyně Spojených států mexických J. E. Rosaury Leonory Ruedy Gutierrez.

Kalendáře si můžete objednat kliknutím na tento odkaz :

nebo můžete udělat objednávku osobně v RECEPCI.

OBJEDNÁVKY ON - LINE A V RECEPCI OD 4.11. DO 15.11.

PRODEJ V RECEPCI OD 9.12. DO 20.12. 2019

Týdenní kalendář formátu A4: kresby dětí z výtvarných dílen ve věku 4-15 let ve dvou verzích, stolní a nástěnný, cena (dle konečných objednávek a nákladu) cca 140 Kč.

Měsíční nástěnný kalendář formátu A3 : výběr fotografií kašírovaných alebrijes (které vznikly ve výtvarných dílnách na jaře v roce 2019), cena cca 120 Kč.

Náhledy naleznete v fotgalerii.