Domeček s příchutí živlů

Akce pro celou rodinu v parku 4. září 2024

Dům dětí a mládeže Stodůlky vás srdečně zve na jedinečnou akci s názvem "Domeček s příchutí živlů," která se uskuteční 4. září 2024 v Centrálním parku Prahy 13. Tato akce je určena pro celou rodinu – pro děti i dospělé – a nabídne bohatý program plný zábavy, tvoření a inspirace. Přijďte s námi prožít den plný zážitků, kde každý najde něco, co ho zaujme a potěší.

Program plný živlů

Naše akce se ponese v duchu živlů – ohně, vody, země a vzduchu – a nabídne pestrou škálu aktivit, které budou tematicky propojeny s těmito základními elementy. Celé odpoledne bude rozděleno do několika částí, aby si každý mohl najít to své.

Workshopy pro malé i velké

Během odpoledne se můžete těšit na různé aktivity, kde si vyzkoušíte své dovednosti a kreativitu. Mezi připravované aktivity patří:

·                     Ohnivé tvoření: Čekají na vás experimenty s ohněm.

·                     Vodní svět: Vyzkoušejte si různé experimenty s vodou a poznávejte její vlastnosti.

·                     Zážitky o zemi: Můžete se těšit na práci s hlínou a mnoho dalšího.

·                     Větrné hry: Vytvořte si svůj vlastní papírový větrník nebo jinou hračku na vítr.

Vystoupení kroužků na pódiu

Na pódiu se budou během odpoledne střídat vystoupení různých zájmových kroužků a skupin z DDM Stodůlky. Přijďte se podívat na:

·                     Taneční vystoupení

·                     Hudební čísla

·                     Sportovní ukázky

Zábava pro celou rodinu

Kromě workshopů a vystoupení bude po parku rozmístěno několik stanovišť s dalšími aktivitami a hrami. Pro nejmenší budou připraveny herní koutky s hračkami a stavebnicemi, zatímco starší děti a dospělí si mohou vyzkoušet své schopnosti v různých aktivitách.

Doprovodný program

Celou akci doprovodí stánky s občerstvením, kde si můžete pochutnat na různých dobrotách. Navíc bude k dispozici informační stánek DDM Stodůlky, kde se dozvíte více o našich aktivitách a kroužcích na nový školní rok.

Přijďte si užít den plný živlů!

Akce "Domeček s příchutí živlů" je skvělou příležitostí strávit odpoledne na čerstvém vzduchu, dozvědět se něco nového, užít si zábavu a setkat se s přáteli. Těšíme se na vaši návštěvu 4. září 2024 v Centrálním parku Prahy 13!