Úspěšný víkend za námi!

05.04.2022

Víkend 2. a 3. dubna byl plný nejrůznějších soutěží. Po dlouhé dvouleté pauze jsme moc rádi, že se opět můžeme soutěží účastnit. Největší odměnou je pro nás radost dětí, které se na soutěžích učí překonávat samy sebe a posouvají se ve svém úsilí dál.
Co všechno jsme tento víkend zažili?

V sobotu 2.4. 2022 se po dvouleté pauze opět konaly gymnastické závody Sportu pro všechny a Pražských sokolských žup. Na tyto závody chodíme i s dětmi z kroužků Sportovní gymnastiky v DDM Stodůlky a většinou jde i o první závod těchto dětí.
Nejmladší děti, ročník 2016, se umístily těsně pod bednou, a to na 4. místě, ale na první závody to je veliký úspěch.
Starší děti, ročník 2015, skončily na krásném 3. místě. Navíc Stela Boritzková skončila na 3. místě v jednotlivcích za Sport pro všechny.
Holky si závody velmi užily a pevně věříme, že na další závody s námi opět pojedou.

FOTOGALERIE: Gymnastické závody Sportu pro všechny

V neděli 3. 4. 2022 se v hale TJ Chodov konal taneční Jarní pohár Děti v akci.
Děti z kroužku Salsa+latino mix se zúčastnily poháru s choreografií Latin Fusion. Účastnilo se 9 dětí, umístily se na krásném 2. místě,  odnesly si pohár, medaile, diplomy a skvělý koláč.
Děti z taneční skupiny Dance Friends neměly ten den úplně na růžích ustálo. Před tímto víkendem jim onemocněl lektor, navíc 3 děti z vystupující skupiny měly úraz před soutěží, a proto se místo 7 dětí účastnilo jen 5. Jeden statečný tanečník tančil dokonce s úrazem. I přes tuto nepřízeň osudu se dětem jejich choreografie Astro moc povedla, získaly 2. místo, pohár, medaile, diplomy a nesměl chybět ani koláč.
Tanečnice z Orientálně taneční přípravky (které si pro potřeby této soutěže zvolily název skupiny Belly Batal) se poháru zúčastnily s choreografií Popelky. Získaly nádherné 1. místo!
Všichni tanečníci získali pohár, diplomy, medaile i skvělý koláč. Všichni byli ze soutěže nadšení a už se těší na další soutěžní klání.

FOTOGALERIE: Jarní pohár Děti v akci

V neděli 3. 4. 2022 se náš dětský pěvecký sbor Stodůláček zúčastnil 31. celostátní přehlídky školních dětských pěveckých sborů. Jednalo se o krajskou postupovou přehlídku, která se konala na Gymnáziu Karla Sladkovského na Praha 3. Děti ze Stodůláčku se přehlídek zúčastňují pravidelně (naposledy na podzim) a je to pro ně skvělá příležitost poprat se s trémou před odbornou porotou, získat cennou zpětnou vazbu a inspiraci shlédnutím vystoupení dalších sborů. Stodůláček získal umístění ve stříbrném pásmu a pro malé zpěváky i sborové vedoucí je to povzbuzením do jejich další práce.

FOTOGALERIE: DPS Stodůláček - krajská přehlídka

Všem sportovcům, tanečníkům i zpěvákům děkujeme za skvělou reprezentaci našeho Domečku a hodně dalších úspěchů a radosti z aktivity, které věnují tolik času!