Akční pátky v DDM Stodůlky

Akční pátky v DDM Stodůlky

Akční pátky v DDM Stodůlky

23.09.2021


Někdy je těžké vybrat si z toho velkého množství nabízených kroužků. Děti touží vyzkoušet co nejvíce různých činností, než zakotví u té své nejoblíbenější. My vám rozumíme! Právě proto nabízíme dětem ve věku 7-12 let možnost vyzkoušet si v jednom kroužku různé činnosti napříč celým Domečkem.

Pokud si děti chtějí zahrát míčové hry (např. bumbal, fotbal, volejbal) nebo vyzkoušet netradiční sporty (slackline, indiaca), sebeobranu, in-line bruslení, láká je chodit společně na výlety, hrát deskové hry, vypravit se do Jumpareny, jet na cyklovýlet, okořenit to trochou chemie či fyzicky a udělat si nějaký pokus, není jim cizí legorobotika nebo třeba keramika či netradiční malování – mohou všechno během jednoho školního roku zažít u nás v DDM Stodůlky.

Kroužek Akční pátek se koná 1x za 14 dní v pátek od 15.30-18.30.

POZOR! Při příležitosti uvedení této Domečkové novinky máme pro zájemce BONUS - Ti, kteří se přihlásí rovnou na celý školní rok, mohou po celé 1. pololetí chodit zdarma do našeho Badatelského klubu plného pokusů (1x za 14 dní v pátek), mají tak o zábavu postaráno na všechny pátky prvního pololetí (jeden týden Akční pátek, druhý týden Badatelský klub).

Těšíme se na všechny akční a zvídavé děti!
 

Zpět