NOVINKY

04.05.2021 Znovuobnovení činnosti od pondělí 10. 5. 2021

Od 10. 5. 2021 obnovujeme činnost některých kroužků za stanovených pravidel. Více podrobností se dozvíte v článku v Událostech. Týká-li se toto znovuobnovení i vašeho kroužku, dostanete více informací do e-mailu do neděle 9. 5. 2021.

11.04.2021 Provoz recepce od 12. 4. 2021

Úřední hodiny recepce jsou od 12.4. 2021: PO, ST 12.00-18.00, ÚT, ČT 8.00-15.00, PÁ zavřeno.

DDM NA FACEBOOKU

Posledních 14 dní hry soví100pou!

19.04.2021
Naše hra soví100pou se pomalu blíží do finále – zbývají poslední dva týdny, kdy je ještě možné se hry zúčastnit, poslat soutěžní příspěvek a vyhrát nějakou ze zajímavých cen! Duben je měsícem RETRA a RETROHRÁTEK a připravilo ho Oddělení zájmového vzdělávání pro oblast tance, sportu, přírodních věd a ostatních aktivit.

V tuto chvíli vám náš Domeček nabízí tyto aktivity:

Retrohrátky: Zavzpomínejte a vyprávějte dětem, jak jste si hráli vy, když jste byli malí. Skákání přes gumu, školka s míčem či se švihadlem, panák, kličky, čára? To všechno si můžete s námi zopakovat, oživit si paměť s našimi videi, nahrát se při společné aktivitě, své video poslat a dostat další sovolepku.

Taneční soutěž pro celou rodinu: I tady se můžete inspirovat retro tanečními tipy, které pravidelně uveřejňujeme na našem Facebooku. Vzpomínáte, jak se tančila lambada, disco dance, macarena či si pamatujete na legendární orientální choreografii Ramaganana? Natočte svůj libovolný taneční výkon, pošlete do soutěže a sovolepka do vaší hrací karty je jistá.

Interaktivní kvíz pro celou rodinu s Vědou Z: Po rozpohybovaném těle je třeba rozpohybovat i mozkové závity. Každý týden je k dispozici nová sada otázek do interaktivního kvízu. Vyluštíte-li všechny položky a odešlete křížovku, i tady je pro vás jedna sovolepka připravena.

Výtvarná soutěž na téma Hnízdo: Tato soutěž je vhodná pro všechny, kteří rádi tvoří a výtvarku mají rádi. Navštěvování nějakého tvořivého kroužku není podmínkou a soutěž je otevřená i pro ty, kteří kroužky v DDM Stodůlky nenavštěvují vůbec, zapojit se mohou děti a žáci z mateřských a základních škol ve Stodůlkách. Cílem je ztvárnit téma Hnízdo jakýkoliv libovolným způsobem, svůj výtvor vyfotit a poslat k nám do Domečku. Ze zaslaných fotografií děl následně v květnu vznikne Galerie na plotě a budeme je moci všichni obdivovat.
 
Mimo tyto hlavní soutěže a aktivity za sovolepky pro vás Oddělení zájmového vzdělávání pro oblast tance, sportu, přírodních věd a ostatních aktivit připravilo další zajímavé materiály a nápady, které všechny najdete v sekci ► 30LET – Duben, střípky z oslav. Můžete se tak těšit na básničky pro děti, pohybové hry pro děti i rodiče či venkovní aktivity, které vám mohou zpříjemnit nejednu procházku s dětmi.

► Každý den přidáváme příspěvky na náš Facebook. Pokud s námi chcete zůstat v kontaktu, na Facebooku vždy aktuálně víte, co se v Domečku děje.

► Pokud už s námi soutěžíte nějaký ten pátek, zajděte k nám na recepci pro sovolepky – recepce je v toto chvíli opět otevřena a znovuvydávání sovolepek obnoveno.

► Rádi čtete? Na našem blogu najdete za poslední dobu spoustu zajímavého materiálu ze života Domečku. Pokud vám unikly nějaké starší články např. o rybářském či radioamatérském kroužku, nebo se rádi ponoříte od tajů našeho tanečního oddělení, vše najdete na jednom místě v sekci BLOG.

► Už jste potkali našeho SOVÍKA? Chodí odpoledne po Praze 13, rád se fotí a rozdává mininávody na retrohry. Až ho potkáte, popovídejte si s ním, má to rád ;-)
 


 
 


Jsme rádi, že s námi hrajete hru soví100pou a těšíme se na velké finále 1. 6. 2021!