Galerie online - jak to všechno začalo

Galerie online - jak to všechno začalo

Galerie online - jak to všechno začalo

31.05.2020


„Život je někdy velmi skoupý, uplynou dny, týdny, měsíce a roky, aniž člověk zažije něco nového. Ale pak se otevřou dveře a dovnitř se vřítí lavina. V jednu chvíli nemáte nic, a najednou máte víc, než dokážete přijmout.“ —  Paulo Coelho

A tak se to stalo i nyní. Skoro 30 let jsme se setkávali na různých krásných výstavách u příležitosti prezentace výtvarných děl dětí i dospělých z tvořivých kroužků našeho DDM Stodůlky. I letos jsme si  podobné setkání naplánovali na květen a nebylo možné ho díky koronaviru uskutečnit. A tak vznikla myšlenka ukázat zajímavé výrobky alespoň na dálku a 1.6. 2020 přišla na svět naše GALERIE ONLINE.

Chceme vám jejím prostřednictvím ukázat práci napříč tvořivým oddělením v určitých celcích. Budete tak mít možnost nahlédnout například do keramické dílny, do Ateliérku, potěšit se netradičními výrobky kreativních dílen. Věříme, že doba našeho osobního setkávání na výstavách se zase vrátí. Výstavy jsou především místem setkávání. S lidmi, předměty, prostory. Těšíme se tedy v příštím školním roce na viděnou na výstavách, ale jejich podobu a vystavená díla budete mít možnost najít i v GALERII ONLINE. Přejeme jí, ať nám pěkně roste!

Zpět