NOVINKY

03.07.2021 Táborová služba

Táborová služba v době prázdnin: 605 920 279 (po-pá 8.00-16.30, používejte prosíme výhradně pro vyřizování čehokoliv, co se týká problematiky táborů)

28.06.2021 Provoz recepce v době prázdnin

Úřední hodiny recepce v době prázdnin: PO, ÚT, ČT 08.00-10.00, ST 15.00-17.00, PÁ zavřeno. Tel.: 251 620 266, 602 647 314. Kontakt na ředitelku organizace: 777 706 586.

03.06.2021 Zápisy do kroužků, kurzů a klubů 2021/2022

Zápisy do kroužků, kurzů a klubů na školní rok 2020/2021 začnou 14. 6. 2021 od 18.00. Kompletní nabídku kroužků, kurzů a klubů si můžete prohlédnout na webu DDM Stodůlky od pondělí 7. 6. 2021 od 8.00.

DDM NA FACEBOOKU

Naši online lektoři

Představujeme naše lektory, kteří se podíleli na vytvoření Domečku online, nového projektu DDM Stodůlky, kde můžete nahlédnout pod pokličku našich kroužků a aktivit.Jmenuji se Jana Sailerová a v DDM už učím 8 let. V současnosti vedu lekce ukulele (začátečníci a mírně pokročilí), kytary (začátečníci a mírně pokročilí) a nově dílnu s Animací. Kromě vedení dětských i dospěláckých kroužků v tuto chvíli v DDM působím i jako koordinátor hudebního oddělení.

Na kytaru jsem začala hrát v 9 letech a od té doby jsem ji už nedala z ruky. Hudbě se věnuji v podstatě denně a kromě ní mě v životě provází i vášeň pro fotografii.
Možnost sledovat u dětí i dospělých pokrok a úsilí a snahu probudit v nich nadšení pro kytaru a ukulele je pro mě jednou z nejvíce uspokojivých zkušeností. Ráda hledám stále nové cesty, jak současnou generaci dětí i dospělých zaujmout a něco nového je naučit.
Jmenuji se Nela Gallatová a v DDM Stodůlky jsem novou tváří. Zatím mě můžete potkat pouze v kroužku keramiky pro dospělé a v keramice pro školičky. Od nového školního roku se ale můžeme potkávat více, a to například v kroužku fotografie, v přípravce na VV školy, v kresbě a malbě pro dospělé, v keramické a výtvarné dílně pro rodiče s dětmi anebo v keramice pro dospělé. Zároveň jsem také koordinátorka robotiky a multimediální výchovy.
Tvoření mě provází od malička. Pravidelně jsem navštěvovala ZUŠ a nakonec jsem vystudovala Výtvarnou tvorbu na Univerzitě Palackého v Olomouci, odkud také pocházím. Tam jsem měla v rámci studia možnost projít všemi možnými výtvarnými ateliéry od malby, kresby, přes textilní tvorbu, grafiku, sochařství, keramiku až po fotografii. Nejbližším médiem se mi stala malba, fotografie a klasická grafika, se kterou se dá velmi experimentovat a hrát. Baví mě rýt do různých materiálů či tisknout jejich strukturu. V rámci studií jsem měla také možnost vyjet na studijní program Erasmus+ do slovinského Mariboru a tato zkušenost mi dala mnoho.
Práce s dětmi mě velmi baví. Baví mě jejich pohled na svět a jejich tvorba je pro mě velkou inspirací. Ráda pro ně vymýšlím různé tvořivé úkoly. V minulém školním roce jsem působila v jiném DDM, kde jsem vedla výtvarné kroužky a momentálně kromě DDM Stodůlky vedu ateliér keramiky a malby pro děti v soukromé ZUŠ.
Jmenuji se Dita Kalašová a v DDM Stodůlky učím druhým rokem kytaru (začátečníky i  mírně pokročilé kytaristy).

Kytara je mým koníčkem od mých osmi - deseti let. Tenkrát jsem písničky přepisovala ručně z magneťáků a hledala na ně akordy. Učila jsem se sama. Hrála jsem a zpívala doma na chodbě, hledala jsem totiž tu nejlepší akustiku.

Po čtyřicítce jsem zjistila, že bych moc ráda hrála a zpívala s kapelou pro lidi. Ale zjistila jsem, že to není vůbec jednoduché. Přišla ale jiná, lákavá nabídka - učit nadšené hudebníky hře na kytaru. Byla to pro mě bezva šance spojit koníček s prací a pocitem, že to má smysl.

Dnes už hraji a zpívám, kde se dá, organizuji muzikantské akce, natáčím videa pro lidi, skládám písničky, posílám písničky pro členy kapely Čekej, stále sama učím kytaru, ukulele a flétny. Hudba je tak jednou z nejdůležitějších součástí mého života.Jmenuji se Petr Čihák a jsem lektorem kytary v DDM Stodůlky (středně pokročilí). Mimo učení v DDM studuji na Mezinárodní konzervatoři Praha, obor elektrická kytara, jsem ve 2. ročníku a studuji pod vedením Mgr. Petra Tuháčka.

Působím také v Nu metalové / Metalcorové kapele BURN THE ROOTS, se kterou koncertujeme a připravujeme debutové album. Dříve jsem působil i jako druhý kytarista v kapele Saving George.

Stodůlecký Domeček dobře znám, je to i místo mých kytarových začátků - v roce 2013 jsem sem začal chodit na akustickou kytaru, mezi tím jsem bral soukromé hodiny elektrické kytary.
Moje další kroky z DDM Stodůlky po 3 letech vedly do ZUŠ Štefánikova, kde jsem se za další 4 roky naučil  nejrůznější techniky hraní a zároveň různé styly. Pak jsem udělal talentové zkoušky konzervatoř a je jasné, že moje kytarová cesta tedy ještě zdaleka nekončí.

 


Jmenuji se Irena Antonová a v DDM Stodůlky už 17 let vedu kurzy orientálního tance a skupinu Belly Habibi.
Už jako náctiletá jsem se stala vášnivou fanynkou orientu, její hudby a hlavně dlouhých orientálních sukní.
Během studia na vysoké škole v Olomouci propadla kouzlu orientálního tance na kurzech školy Mila el Kral, pokračovala jsem u lektorů v Centru tance v Praze a zatančila si i ve stylu Bollywoodu.

Velkým zlomem v mojí taneční pouti znamenala účast na dvou ročnících festivalu Nile Group Festival v Káhiře (2008 a 2009), kde jsem se vzdělávala u profesionálních lektorů. Díky nim se pro mě otevřela nová kniha orientálního tance; zejména pak kapitoly věnované folklórním stylům.
Kouzlo káhirských tržišť se mnou přiletělo až do Česka v kufrech zaplněných až po okraj látkami, kostýmy a rekvizitami pro moji dívčí taneční skupinu Belly Habibi, kterou jsem založila v roce 2006 v DDM Stodůlky. Se skupinou slavíme úspěchy doma i v zahraničí; vytančily jsme si např. titul Bellydancer of the World v německém Duisburgu.

 Jmenuji se Lucie Poláková a v DDM Stodůlky působím přes 8 let. Vedu kurzy v předškolním i sportovním oddělení a na kroužcích se potkávám s dětmi od jednoho roku až po dospělé. Můžete mě najít v lekcích Pohádky či Miniškoličky, Gymnastiky (pro malé i školní děti), Sportovek pro školáky, Jógy, Cvičení pro radost a zdraví a Kruhovém tréninku.
Sport byl pro mne od malička hlavní náplní volného času, především to byla sportovní gymnastika, které jsem se po úrazu a ukončení závodění začala věnovat jako trenérka a postupně si zvyšovala kvalifikaci. Dnes se některých seminářů účastním už jako lektor.
Lekce gymnastiky v DDM jsou určeny pro úplné začátečníky i pokročilé. S těmi pak vyrážíme i na závody, kde se nám už několikrát podařilo získat nějakou medaili. Třetím rokem jsem se s těmi nejlepšími zúčastnila i celorepublikového gymnastického kempu v Dobřichovicích.
Protože gymnastika je sport náročný a může vést až ke zdravotním komplikacím, začala jsem se věnovat i zdravotnímu a kompenzačnímu cvičení. A od toho je jen krůček k józe. Jóga se tak stala mojí novou cestou, která mě teď provází každý den a jsem velmi šťastná, že ji mohu sdílet i s ostatními. Pod Unií jógy jsem udělala základní lektorský kurz.
Práce v DDM Stodůlky je skvělá právě v tom, že je velmi různorodá a umožňuje mi se potkávat s mnoha inspirativními lidmi, kteří mě pravidelně obohacují nejen svojí radostí z pohybu.Jmenuji se Michala Štěpánková a jsem staronovou tváří v Domečku. Učím Notičku a Kytaru začátečníci. Dále se se mnou děti mohou potkat ve Zvídavé školičce, Dobrodružné školičce a Miniškoličce. V příštím roce přibude Zpívání pro nejmenší s flétničkou.
Hudba mě provází od malička. V šesti letech jsem začala hrát na flétnu, další rok na piano a na střední jsem přibrala kytaru. Od střední se věnuji pedagogickému studiu (nejdříve Předškolní a mimoškolní pedagogika a později Učitelství pro 1. stupeň). Při studiu jsem navštěvovala různé hudební semináře u Orffovy školy, Hudební dílny PhDr. Evy Jenčkové, Letní hudební školy prof. Jaroslava Herdena atd. Maturitu a státnice mám mimo jiné z hudební výchovy.
Práci s dětmi vnímám jako své poslání, naplňuje mě a dělám ji opravdu ráda. V DDM Stodůlky jsem od svých 12 let, kdy jsem navštěvovala kroužky Tvořivé dílny a Keramiky, později jsem začala učit hudební kroužky a vedla jsem hudební oddělení. Na pár let jsem se s Domečkem rozloučila, abych se věnovala dětem na základní škole i své rodině. Teď, po svém návratu, se těším hlavně na děti,  na nové výzvy a na nová setkání.


 Jmenuji se Zdeňka Hiřmanová a poměrně velká část mého života je spojená s DDM Stodůlky, hlavně s jeho výtvarnými dílnami a dalšími tvořivými aktivitami. V současné chvíli vedu lekce v Ateliérku (V Ateliérku společně, Výtvarnou dílničku a všechny Výtvarné dílny pro mladší, starší, mládež i dospělé). Často sedím u obřího ptačího stolu v kanceláři a podílím se na vedení a řízení našeho DDM jako zástupkyně ředitelky.
Na mé profesní cestě, studiu a kurzech ve mne zanechal silnou stopu systematický dvouletý kurz v artefiletice a arteterapii. Naučil mne více vnímat individualitu každého nadšeného umělce a hledat s ním společně jeho vlastní vyjádření skutečnosti různými výtvarnými materiály a technikami. Ateliérek a výtvarné dílny jsou místem setkávání a tvorby malých i dospělých, často i více členů jedné rodiny. A já se snažím jim být průvodcem a pomáhat rozvíjet jejich kreativitu. Baví mne vymýšlet nové projekty, pracovat s netradičními materiály a novými technikami a vždy se těším, kam to právě děti samy posunou díky své fantazii a skvělým nápadům.
Ráda cestuji s otevřenýma očima a inspiruji se na svých cestách především v mé oblíbené Francii, ale přivážím si podněty k tvorbě s dětmi i dospělými i z větších dálek.


 Jmenuji se Helena Farabauerová a v DDM Stodůlky působím od září roku 2006. V Domečku řídím Oddělení pro tanec, sport, přírodu a ostatní aktivity, jsem lektorkou kroužků  Cvičení miminek, Cvičení rodičů s dětmi, Sportovní minipřípravky a Sportovní gymnastiky pro předškolní děti. Jsem hlavní vedoucí  letního sportovního tábora a letních táborů pro rodiče s dětmi.
Sport a pohyb mě provází už od dětských let. Byla jsem jako dítě hodně aktivní a svůj volný čas trávila venku na hřišti, se švihadlem, míčem, skákáním gumy, či lezením po stromech. Postupně jsme prošla množstvím nejrůznějších všeobecně sportovně zaměřených kroužků, chodila jsem na atletiku, sportovní gymnastiku, na aerobik, ale i na výtvarné kroužky a jako samouk jsem se naučila na kytaru. V 15 letech jsem zakotvila v posilovně, která je mým koníčkem dodnes.
Už jako dítě jsem toužila být učitelkou tělocviku na základní škole. Moje první trenérské krůčky začaly na Základní škole Jánského, kde jsem trénovala malé děti  - přípravku závodní sportovní gymnastiky. Měla jsem za sebou školení trenéra gymnastiky od České gymnastické federace a několik soustředění malých gymnastek. Ale dril u cvičení s malými dětmi mi nebyl úplně blízký, proto jsem hledala další možnosti.
A našla jsem je!  V DDM Stodůlky jsem v září 2006 otevřela tehdy nový kroužek sportovní gymnastiky. O rok později jsem začala vést i Klub Pohádka a klub Mozaika pro volně příchozí děti. A v Domečku jsem už zůstala. Mám za sebou řadu nejrůznějších školení, kurzů, workshopů, jsem certifikovaných pedagogem volného času, cvičitelem malých dětí, sportovní gymnastiky, cvičitelem Sportu pro všechny, lektorkou aerobiku. Vystudovala jsem vysokou školu v oboru Pedagogiky volného času. Když je někde možnost se dál vzdělávat a rozšiřovat si tak zkušenosti a vědomosti, jsem nastoupená v první řadě.
Můj dětský sen se tak přetavil v nový, ještě lepší směr. Jsem pedagogem volného času, což je pro mě spojením koníčku  a práce. Každý den tak dělám to, co mě nejvíc baví.
 


Jmenuji se Zuzana Bábková a v DDM Stodůlky se spolu můžeme potkávat od ledna 2020. Učím divadelní kroužky (Divadlo 3, Improvizace a Tvůrčí psaní a hraní) a jsem koordinátorkou divadelních aktivit.
Vystudovala jsem DAMU, studovala jsem na katedře autorské tvorby a pedagogiky, kde jsem se zabývala, mimo jiné,  psaním autorských textů a hraním malých autorských představení. Tento autorský postoj k divadlu ráda předávám dál - divadlo jako možnost sebevyjádření, tvoření a  sebereflexe.
Sama v současnosti hraji v představení Šumavské legendy ve Spolku R312.
 Z práce v Domečku jsem i za tak krátkou dobu velmi nadšená. Baví mě sledovat nápady, které děti na kroužku vymyslí, když připravujeme různé hry a scénky. Snažím se děti vést k samostatnosti v tvorbě a k radosti ze samotného procesu. Nesoustředíme se proto v hodinách jen na závěrečný výstup, ale na to, aby nás společně bavilo (si) hrát.
 Jmenuji se Tereza Česáková a v DDM Stodůlky učím již skoro 11 let.
V tuto chvíli v DDM působím jako koordinátorka předškolního oddělení. Vedu kroužky Pohádka pro děti 2 – 3 roky, Hurá do školy, Miniškolička a částečně působím i ve sportovním oddělení, kde se se mnou můžete setkat na kroužku Šikulka a Sportovní minipřípravka.  
V letních měsících vedu příměstské tábory pro nejmenší a vyjíždím s dětmi na letní tábor Šmoulíci, kde působím jako hlavní vedoucí.  Z tradičních akcí se s vámi ráda osobně setkám na Halloweenském odpoledni a Čertovském odpoledni, jež jsou pro mě srdeční záležitostí.
Moje práce je mi koníčkem. Práce s dětmi mě baví, baví mě různorodost, kreativita, ráda neustále vymýšlím a hledám pro děti nové podněty, jak jim zpestřit výuku či hru.  Společně s ostatními lektorkami předškolního oddělení vymýšlím a vyrábím různé didaktické pomůcky a hry. Odměnou je mi dětský úsměv a nadšení, spokojenost dětí a potažmo rodičů. Jmenuji se Patricia Grandová a v DDM Stodůlky učím prvním rokem hru na kytaru (začátečníky a mírně pokročilé).

Před pár lety jsem si uvědomila, že hudba naplňuje můj volný čas a život tak moc, že se jí chci věnovat více a intenzivněji. Chtěla jsem se v té době naučit hrát na nějaký hudební nástroj a kytara byla mou volbou číslo jedna. Hra na kytaru se tak stala nedílnou součástí mého života.

Stodůlecký Domeček znám velmi dobře, už jako malá jsem sem chodila na různé umělecké kroužky a jezdila na tábory. Přátelská atmosféra a dětské nadšení mě motivuje k učení a předávání svých vědomostí a schopností jiným.

 
Jmenuji se Erika Mikanová a v DDM Stodůlky učím již několik let. Učím Kreativní dílny pro děti a dospělé a připravuji tradiční dílny v rámci celého školního roku (Cesta světel, Zimní dílna, Jarní dílna). Jsem lektorkou tvořivých činností pro pedagogické pracovníky v ČR a pravidelně vystupuji na celostátních setkáních pedagogických pracovníků školních družin.

Touha tvořit, seznamovat se s různými lidovými technikami a lidovou tvorbou provází celý můj život. Ráda poznávám kulturní tradice ve všech formách, fascinují mě řemeslné dovednosti, ráda pronikám do tajů práce s různými materiály a nechávám se okouzlit tím, co se z nich dá vytvořit. Ať už je to práce se šustím, lýkem, sklem, fusing, tvoření vitráží, různé textilní techniky, drátování či zpracování ovčí vlny - nic z toho mi není cizí a těším se, co dalšího vyzkouším příště.

Během let jsem absolvovala různé kurzy lidových technik zvláště přes Vzdělávací spolek uměleckých řemesel a Klub lidové tvorby.

U dětí i dospělých si vážím jejich kreativního vyjádření, které se v nich snažím rozvíjet. Jejich potěšení ze zvládnutí techniky a radost z tvoření je pro mě tou největší odměnou. Navíc získané znalosti podporují a prohlubují estetické vnímání a cítění a dají se hravě použít i v každodenním životě.

 
Jmenuji se Jana Šimánková a v DDM Stodůlky vedu kroužky vaření MINI a MIDI Master Chef. Kroužky probíhají v plně vybavené školní kuchyňce v prostorách ZŠ Trávníčkova. Kroužky fungují od září 2019 a za tuto dobu si získaly mnoho příznivců z řad dětí i rodičů. V dalším období předpokládáme rozšíření a vybudování tzv. AKADEMIE VAŘENÍ pro děti, mládež, případně rodiče či další veřejnost.

Celý svůj profesní život se věnuji oblasti zájmového vzdělávání. Pracovala jsem na různých pozicích v síti pražských DDM. Mojí předposlední štací v tomto oboru byl DDM hlavního města Prahy, kde jsem byla pověřená řízením střediska Karlínské Spektrum. Zásadně jsem se podílela na obnově celého Karlínského Spektra po povodních z roku 2002. Mezi mé úspěchy z tohoto období patří např. založení tradice Karlínského masopustu, který je dnes již druhým nejnavštěvovanějším Masopustem v Praze. Jsem autorkou projektu Centrum předškolních dětí, který byl úspěšně realizován v síti pražských DDM a spoluautorkou táborů pro nejmenší „Můj první tábor“.

Za tyto a další činnosti a aktivity jsem byla oceněna na úrovni hlavního města Prahy i na úrovni MŠMT České republiky.

Práce v oblasti zájmového vzdělávání se stala mým celoživotním koníčkem. Začínala jsem jako běžný zaměstnanec – pedagog volného času na tzv. estetickém oddělení. Věnovala jsem se výuce hry na kytaru a základům taneční průpravy pro nejmenší, založila jsem, dnes již slavné, keramické studio v DDM Ulita. Vždy mě lákalo dávat věci i do širších souvislostí a posuzovat jejich hodnoty z pohledu dlouhodobých přínosů. Troufnu si říct, že jsem vizionář, mám odhad, umím přemýšlet ve variantách či selským rozumem. Upřednostňuji týmovou spolupráci a partnerství, svým kolegům se snažím být průvodcem, motivátorem, pomocníkem a partnerem. Podle některých jsem organizační talent a rozený diplomat, podle rodiny workoholik.

Čas a „vášeň“ k práci mě postupně posouvaly do různých pozic, kde se velí a řídí. Od března 2018 jsem ředitelkou DDM Stodůlky.

Ráda sdílím zkušenosti s ostatními, a to v pracovním i osobním životě. Uklidní mě vždy dobrá hudba či kniha. Velmi ráda se věnuji vaření či pečení. Moje dobroty obvykle všem chutnají. Talent jsem asi podědila po babičce, vyhlášené kuchařce, která v 70. letech vařívala na svatbách i pro 150 a více lidí. Baví mě moje kroužky vaření, stejně tak mě baví práce s lidmi. Nesmírně si vážím zázemí mé rodiny, bez které by to nešlo.

 
Jmenuji se Kamila Batista a v DDM Stodůlky působím druhým rokem. V současné době v DDM učím Salsa+latino mix pro děti, Vrtilky a hře na kytaru pro začátečníky a mírně pokročilé. Jsem koordinátorkou tanečního oddělení a zároveň také koordinátorkou všech sportovních a tanečních akcí a také akcí týkajících se Vědy Z.

Hudbě i tanci se věnuji od dětství. Tančila jsem ve Folklorním souboru Lučinka zde na Praze 13, který založila a 20 let vedla moje maminka B. Kaucká. Současně jsem se věnovala i baletu a modernímu tanci. Učila jsem se hrát na zobcovou flétnu a na kytaru. V patnácti letech jsem začala tančit kubánskou salsu a od roku 2002 jsem ji také začala vyučovat a dělat profesionální vystoupení. Kromě vedení kroužků v DDM vyučuji kubánskou salsu a působím v latino kapele BachataLove, kterou jsme s manželem v roce 2018 založili. V této kapele zpívám a hraji na perkusní nástroje.

V roce 2019 jsme v DDM Stodůlky založili taneční studio EL RITMO, kde můžete najít mnoho tanečních kroužků různých stylů, jak klasických, tak i méně známých.

Jsem trpělivá lektorka, kterou výuka baví a ráda tak dále předávám své zkušenosti. Práce s dětmi v domečku mě naplňuje a každý den mi přináší nové zážitky.

 
Jmenuji se Dagmar Eckhardtová a v DDM učím od roku 2004. Celou tuto dobu působím ve Školičce a od roku 2013 vedu kroužek Hurá do školy s logopedií.  Jako pedagog se celý život věnuji předškolní pedagogice, kterou jsem vystudovala. Momentálně v DDM působím také jako vedoucí předškolního oddělení.

Ráda uplatňuji při různých hrách a činnostech zážitkovou pedagogiku a cíleně využívám prožitek k rozvíjení osobnosti dítěte. I ve spolupráci s rodiči pak vidím úžasné výsledky, ze kterých mám radost a pokaždé si uvědomím, jak mě tato práce s malými dětmi baví.

A jak kdysi řekl Jan Amos Komenský: „Ve hře se dá hodně naučit, co poté bude použito, když to okolnosti budou vyžadovat.“ Pojďme si tedy společně hrát!

 
Jmenuji se Filip Rösler a jsem osmým rokem lektorem leteckomodelářských kroužků v DDM Stodůlky. Moje cesta ke dřevu a k práci s ním začala na Střední uměleckoprůmyslové škole (truhlářství - nábytkářství), o letadlech jsem se mnohé dozvěděl na ČVUT (obor letadlová technika). V letectví pracuji přibližně dvě třetiny svého profesního života, zbytek jsem se pohyboval okolo nábytkařiny.
 
V DDM se snažím přenést na mladé adepty leteckého modelářství a letectví nadšení z věcí, které těší mě - vnímání krásy pohybu letadla v prostoru, která mě okouzlila už v předškolním věku. Chci jim předat radost z čistě poslepovaných „špejlí“ letecké konstrukce a trpělivost, aby je případné nezdary neodradily a oni prožili radost z úspěšného letu vlastnoručně postaveného modelu. Naplňuje mě sledovat jejich vzrůstající sebevědomí,  plynoucí ze znalosti a pochopení fyzikálních principů letu tak, aby let nebyl dílem náhody (nebo zásluhou lektora), ale naopak jejich cílených zásahů do aerodynamiky modelu. A v neposlední řadě jim chci předat obdiv ke všem skutečným hrdinům, díky kterým bylo letectví vždy světem výjimečných osobností.
 
Největší radost mám z toho, že se tato moje mise daří. Jsem za to těm malým šikulům, možná budoucím konstruktérům a vědcům, vděčný.

 
Jmenuji se Kateřina Dvořáková a v DDM Stodůlky učím 10 let. Prostředí našeho Domečku dobře znám i jako účastník nejrůznějších kroužků, navštěvuji ho od svých předškolních let. V současné chvíli vedu nejrůznější taneční lekce (Orientální tanec pro děti | ST 15.00Orientální tanec-Klub pro pokročilé | STLady sexy dance | ČT 18.30Solo lady latin dance Z | PO 18.30 a Solo lady latin dance P | PO 19.30), soutěžní skupinu Belly Amira (Orientální skupina Belly Amira děti POOrientální skupina Belly Amira juniořiOrientální skupina Belly Amira HVK | PO a Orientální skupina Belly Amira HVK | ST) a kurzy angličtiny (Anglická konverzace a gramatika a Anglická konverzace a gramatika hravě).

Spojila jsem tři své vášně - tanec, jazyky a vzdělávání druhých. Předávat lidem mé nadšení pro nejrůznější taneční styly i jazyk je mým koníčkem i prací.

Tančím od svých čtyř let a dá se říci, že jsem od té doby nepřestala. Vystudovala jsem Učitelství pro 1. stupeň se specializací na angličtinu na Univerzitě Karlově. V rámci studia jsem v programu Erasmus strávila semestr na University of Derby v Anglii, kde jsem studovala Pedagogiku a Dance and movement studies. Pravidelně se vzdělávám v ČR i v zahraničí - měla jsem možnost zúčastnit se kurzů a workshopů např. ve slavných Pineapple dance studios v Londýně nebo Broadway dance centre v New Yorku. V New Yorku jsem absolvovala také jazykový kurz. Mám za sebou též rekvalifikační kurzy s akreditací MŠMT Lektor tance a Lektor Orientálního tance s osvědčením pro odbornost Trenér tanečních disciplín.

Mojí velkou radostí je vedení dětské a juniorské soutěžní orientální skupiny Belly Amira. Tato skupina má za sebou již celou řadu úspěchů v ČR i v zahraničí. Pyšní se několika tituly mistrů ČR, již 3x získala ocenění za nejlepší choreografii, pravidelně se úspěšně účastní soutěže Liptov Orient Festival a z mezinárodního festivalu v Barceloně přivezla stříbro.