NOVINKY

Novinky

11.10.2019 Rodinná zóna RaDka

Dům dětí a mládeže otevírá od října 2019 tradiční HERNU a pro Rodiny a Děti nově i informační místo, které najdete pod názvem RODINNÁ ZÓNA RaDka.

DDM NA FACEBOOKU

Pobytové tábory - léto 2019

VÝJEZDNÍ TÁBORY LÉTO 2019

SPOLEČNÉ INFORMACE

Pořadatel: DDM Stodůlky; IČ 00638811

Popis táborů:

Tábory, které pořádáme, jsou určeny příznivcům pestré prázdninové zábavy. která vychází z české táborové tradice doplněné o různé specializace (tanec, hudba, sport, tábor pro rodiče, prarodiče a jejich děti či vnoučata) či novodobé trendy. Novinkou letošních letních prázdnin jsou týdenní táborové pobyty pro táborníky – začátečníky a hudební tábor. Nabízíme profesionální organizační zajištění, spolehlivé jednání a individuální přístup. 

Ubytovací zařízení:

Tábory se konají v ubytovacích zařízení splňujících veškeré zákonné požadavky pro zotavovací akce pro děti a mládež. Střediska se nacházejí ve velmi pěkné přírodě Benešovska, Krkonoš, Kokořínska a Lužických hor. Čisté prostředí, obklopené lesy s možností koupání přímo v areálu anebo v jeho blízkosti. Více informací také na webových portálech uvedených u jednotlivých táborů.

Rozdělení dětí do part, družin nebo úrovní podle odborných specializací:

Děti a mládež jsou na táboře rozděleny vždy do menších skupin podle věku, zaměření, popřípadě jiného klíče. Dva vedoucí se starají maximálně o 15 dětí.

Stravování:

Stravování na táboře je zajištěno profesionálním personálem (zaměstnanci táborových základen). Jídlo pětkrát denně, dopolední i odpolední svačiny, popřípadě druhá večeře. Samozřejmostí je pitný režim po celý den. Tábor pro rodiny a děti může mít odlišný stravovací režim.

Ubytování:

Děti a mládež jsou ubytovaní v klasických táborových chatkách, srubech nebo v pevných budovách. Umyvárny, sprchy s teplou vodu a další sociální zázemí je společné pro tábor nebo srub, v některých objektech je součástí pokojů. Objekty jsou dostatečně vybavené i pro realizaci různých her, soutěží či tancování nebo sportování.

 

Oddíloví vedoucí:

Naše tábory jsou zajišťovány stálými týmy vedoucích, které jsou prověřené mnoha lety zkušeností. Hlavní vedoucí jsou obvykle absolventy  Kurzu hlavních vedoucích, většina našich oddílových vedoucích splňuje zákonné požadavky podle zákona č. 563/2004 Sb., Zákon o pedagogických pracovnících. Naší vedoucí jsou zárukou, že se děti dobře baví a v pořádku vrátí domů.

Zdravotní zabezpečení:

Na každém táboře je přítomen zdravotník dětských zotavovacích akcí, popřípadě lékař, student SZŠ nebo lékařské fakulty. Pro tábor pro rodiny s dětmi je k dispozici lékárna. Zdravotní dozor zajišťují rodiče samostatně.

Doprava:

Doprava je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. U tábora pro rodiny s dětmi dopravu nezajišťujeme.

Pojištění:

Všichni účastníci tábora jsou v rámci centrální pojistky DDM Stodůlky pojištěni u společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s.

Potvrzení a povinná dokumentace před odjezdem na tábor:

Každý účastník obdrží od hlavního vedoucího informace o táboře, které budou obsahovat základní organizační pokyny před odjezdem na tábor.

Každý účastník tábora musí před odjezdem na tábor odevzdat.

  1. Potvrzení o zdravotní způsobilosti (tiskopis ke stažení na www.ddmstodulky.cz)
  2. Potvrzení o bezinfekčnosti (tiskopis ke stažení na www.ddmstodulky.cz)
  3. Kartičku pojištěnce (stačí kopie)
  4. Další dokumentaci dle zvážení hlavního vedoucího