Na dálku, ale společně!

Na dálku, ale společně!

Na dálku, ale společně!

21.01.2021PROBĚHLY 1. VÍKENDOVÉ ONLINE WORKSHOPY PRO CELOU RODINU
POD NÁZVEM „RODINA V AKCI“

 

Již celý loňský rok jsme pořádali 1x měsíčně víkendové workshopy pro celou rodinu a pokračujeme i v letošním novém roce 2021. Zájemci si mohou vždy vybrat ze široké škály workshopů, které se každý měsíc mění a jsou v nich zahrnuty workshopy sportovní, taneční, výtvarné, umělecké, jazykové a další. Workshopy mají název „Rodina v akci“ a jsou koncipovány tak, aby je mohla navštívit celá rodina. Vždy máme aktivity jak pro dospělé, tak i pro děti. V lednu jsme opět měli naplánováno několik workshopů, a protože nám je situace nedovolila uskutečnit na živo s účastníky v DDM, realizovali jsme je online formou na dálku
 

Online proběhla například akce Vědy Z pro děti s názvem „Chemická laboratoř“, kde si děti vyzkoušely pod vedením lektorky Zuzany Strnadové několik zajímavých pokusů. Lekce byla koncipována tak, aby bylo vše proveditelné doma, v běžných podmínkách. Rodiče si mohli pro děti vyzvednout připravené balíčky s materiály na pokusy na recepci DDM předem. Děti při některých pokusech potřebovali menší pomoc rodičů, ale všichni to skvěle zvládli a workshop se nám vydařil. 
 

Také „Sobotní jóga“ pod vedením lektorky Lucie Polákové se uskutečnila online. Zájemkyním stačila doma trocha místa a podložka na cvičení. Na akci se přihlásilo 10 účastnic, se všemi se podařilo ráno spojit a společně jsme strávili 1,5h věnované józe.  Lekce měla jako téma čakru manipura. I bez možnosti osobního kontaktu se lekce vydařila a všichni si ji užili. 


Tato zkušenost ukazuje, že i toto je cesta, kterou je možné nyní využít a být zase spolu. 


 A co pro vás chystáme na únor?

PRO DĚTI:
SO 6.2. Věda Z – V sobotu „Chemická laboratoř“ 8:30-12:30, lektor Tadeáš Matěcha
NE 7.2. Protančená neděle 9:00-17:00, lektoři: Pavel Ondrejka, Kateřina Dvořáková, Kamila Batista
 

PRO DOSPĚLÉ:
SO 6.2.2021
Jóga 8:00-9:30, lektorka Lucie Poláková
Intenzivní kurz AJ začátečníci 9:30-12:40, lektorka Andrea Hrušková
Intenzivní kurz AJ mírně pokročilí 13:00-16:10, lektorka Andrea Hrušková

SO 13.2.2021
Bodystyling 11:00-12:30, lektorka Šárka Stehlíková

 

PRO DVĚ GENERACE
SO 6.2.2021 Dámská jízda,
10:00-11:30, lektorka Zdeňka Hiřmanová

 

Workshopy budou probíhat přímo u nás v DDM Stodůlky, Chlupova 1800/6, Stodůlky, Praha 5.  V případě, že by se z důvodu epidemiologické situace akce opět nemohly konat přímo v DDM, proběhnou online. 
 

Těšíme se na vás!

Kamila Batista

Zpět