Jak se náš Domeček změnil uvnitř

Jak se náš Domeček změnil uvnitř

Jak se náš Domeček změnil uvnitř

05.10.2020

V září se otevřely pro naše účastníky kroužků dveře oranžového, zeleného a žlutého vchodu. Čekaly tam na ně velké změny, cestou ke svým učebnám potkávali nová křesílka a stolečky. A nebyly to stolečky ledajaké!

Dát starým věcem nový život má smysl. I z dřevěné cívky na kabely, která se na první pohled jeví poněkud nevzhledně, se dají dělat pravé divy. Stolky, které díky své kreativitě vytvořili v létě zaměstnanci DDM Stodůlky, nově zdobí interiér ve všech vchodech našeho DDM a určitě vám všem v této nelehké době potěší oko i duši.

Metod, jak starou cívku zkrášlit, existuje nepřeberné množství. Někdy ji stačí jen natřít jednou či více barvami, horní desku lze ozdobit mozaikou třeba z keramických střepů nebo ze sklíček, cívku lze také zajímavě polepit či pokreslit, při tvorbě využít textil, kůži.

V našem Domečku najdete cívky hudební, taneční, relaxační, naučné, hravé a především originální a plánujeme jejich galerii ještě rozšířit. Máme radost, že díky vstřícnosti pana Ing. Miroslava Losenického a firmy ENGIE jsme získali staré elektrikářské cívky k dalšímu využití a věříme, že i jim dělá radost pohled na jejich znovuzrození a využití.

Celou galerii cívek, které zdobí interiéry DDM Stodůlky, najdete v naší Galerii online.

Zdeňka HiřmanováZpět