NOVINKY

08.01.2021 Online výuka pokračuje i po 11. 1. 2021

Od 11.1. 2021 probíhají vybrané kroužky i nadále formou on-line. Prezenční činnost je zakázána, současné opatření platí do 22.1. 2021.

29.12.2020 Provoz recepce od 4. 1. 2021

Recepce DDM Stodůlky je od 4. 1. 2021 v provozu od 8-15 hodin.

28.12.2020 Provoz DDM od 4. 1. 2021

DDM Stodůlky je mí100, kde najdete inspiraci pro váš volný čas i v novém roce 2021. Pomůžeme vám nastartovat chuť do nejrůznějších aktivit - od 4.1. 2021 formou on-line, neboť prezenční činnost je zatím zakázána. Sledujte aktualizaci informací na našem webu v Událostech a na Facebooku. Děkujeme.

DDM NA FACEBOOKU

Máme nové logo!

22.09.2020

Včera se otevřely brány DDM Stodůlky všem účastníkům kroužků a od dnešního dne už fungujeme na 100%. Pozornému návštěvníkovi jistě neunikne, že se leccos v Domečku za prázdniny změnilo. Je to velká spousta věcí, včetně nových lektorů a personálního obsazení. Dnes chci psát ale hlavně o změnách vizuálních.

Největší novinka, kterou potkáte v Domečku doslova na každém kroku, je nové logo DDM Stodůlky. Tato změna se už nějakou dobu chystala a nebylo to rozhodnutí ze dne na den. Při tvorbě nového loga jsme navázali na tradici (proto se i v novém logo objevuje sovička, která byla v logu původním) a chtěli jsme zachovat hravého ducha, kterého v DDM všichni tak oceňujeme.


Od nového loga si slibujeme, že pro vás budeme více čitelní a srozumitelní. To, jak jsme se změnili navenek, je důsledkem toho, jak na sobě makáme uvnitř. Chceme pro vás být vyhledávaným centrem volnočasových aktivit, kde vám bude dobře, najdete zde bohatou nabídku všech možných aktivit pro všechny generace a budete se k nám rádi opakovaně vracet. Stále hledáme nové možnosti, jak se vám přiblížit, jak vám nabídnout kvalitu, jak vás pobavit či jak vám pomoci v situacích, které ve svém životě řešíte.


Novým logem jsme si dali první z dárků k našemu 30 letému výročí, které letos slavíme. Doufáme, že i vám se nové logo a s ním i nová vizuální identita DDM Stodůlky líbí a že nás podle něho všude poznáte. Prvním místem setkání s naším novým logem pro vás mohou být třeba nové stany u všech tří vchodů (žlutý, zelený a oranžový), které využíváme jako místo setkání s účastníky kroužků a místo zdravotního filtru a vy je můžete využít jako útočiště v případě špatného počasí.

Za celý tým, který pracoval na změně vizuální identity DDM Stodůlky
Marie Haklová