RSH - Start 16:00

Vážení rodiče, milé děti,

Přijďte si s námi aktivně – a hlavně společně – užít krásné jarní odpoledne v rámci 12. ročníku Rodinných sportovních her.

Pro družstva tvořená dítětem a rodičem/prarodičem/jiným členem rodiny připravíme v Centrálním parku Prahy 13 devět sportovních disciplín a jedno stanoviště se základy první pomoci. Pokud zvládne celé družstvo splnit veškerá stanoviště, tak si bude moci doběhnout do cíle pro zaslouženou odměnu!

A odměnou pro sportovce bude nejen skvělý pocit ze svého výkonu, ale také pro ně budou připravené i medaile, pamětní listy a další drobné odměny.

Naším společným cílem bude aktivně využít volný čas strávený se svou rodinou a zároveň si budeme moct vyzkoušet několik různých sportovních odvětví.

Tento blok začíná oficiálním startem v 16:00, ale počítejte s 30minutovým předstihem kvůli registraci v místě konání a společné rozcvičce.

Nejpozději týden před akcí vám ještě přijde pozvánka a bližší pokyny.

Akce je vhodná pro děti od 3 let, na své si ale jistě přijdou i starší předškolní
a školní děti.

Akce se koná v rámci Koncepce rodinné politiky MČ Prahy 13.

Budeme se na vás těšit!

RSH - Start 16:00

• Termín konání

17.05.2024 16:00 - 19:00