NOVINKY

Novinky

22.04.2019 Velikonoční pondělí

Kroužky a kluby neprobíhají, recepce je uzavřena.

19.04.2019 Velký pátek

Kroužky a kluby neprobíhají, recepce je uzavřena.

18.04.2019 Velikonoční prázdniny

Kroužky a kluby neprobíhají, recepce je uzavřena.

DDM NA FACEBOOKU

NOVÉ KROUŽKY od druhého pololetí

27.01.2019

Jóga s Lucií

PONDĚLÍ 8.00 - 8.50

V lekcích budeme cvičit podle asán a budeme se věnovat správnému dýchání při ohybu. Cvičení bude mít za cíl posílit svalstvo a zároveň přinést trochu klidu v dnešní uspěchané době.

PŘIHLASTE SE ZDE

Předškoláci cvičí

PONDĚLÍ 15.30 - 16.20

Kroužek Předškoláčci cvičí 3 - 4 roky je první pohybový kroužek pro děti bez účasti rodičů. 
Naučíme jak se bezpečně chovat v tělocvičně a na hřišti a jak spolupracovat s novými kamarády.
Děti čeká cvičení na básničky, rozcvičení s pomůckami jako např. plyšák, overball, kroužky, švihadla, míče atd. Na překážkové dráze budeme trénovat plazení, lezení (přes, po a na překážkách, ve výškách, po žebřinách), skákání. Budeme také skákat přes švihadlo házet, kopat a nebudou chybět základní gymnastická cvičení (např. kotoul, cvičení na lavičce, seznámení s kladinou), základy atletiky, ale i taneční přípravka pro nejmenší. Naučíme se mnoho pohybových her a seznámíme se s různými pomůckami jako např. padák,obruč, pedala. Při hezkém počasí budeme cvičit i venku na hřišti DDM.A to vše díky naší celoroční cestě po Zoologické zahradě, jejíž zvířátka nás budou našim cvičením provázet. Kroužek je připraven jako přípravka pro všechny pohybové a taneční kroužky pro děti od 4 let.

PŘIHLASTE SE ZDE

Rope skipping

PONDĚLÍ 17.30 - 18.20

V ZŠ s RVJ Bronzová se každé pondělí věnujeme Rope Skippingu. Jedná se o kombinaci koordinačního, rychlostního, vytrvalostního a do jisté míry i silového skákání přes švihadlo. Děti se v kroužku naučí různé druhy skoků od samostatného skákání jedince přes švihadlo (single rope, speed jump, freestyle), skákání dvou jedinců přes dvě švihadla zároveň (wheels), skákání jednince přes dvě švihadla (double dutch) nebo skupinové skákání přes 10m lano (long rope). Rope skipping jako takový podporuje kreativitu, hravost, cit pro rytmus a týmovou spolupráci. Tak neváhejte a přijďte se podívat a něco si i vyzkoušet!

PŘIHLASTE SE ZDE

Hrátky s přírodou

úterý 14.30 - 15.20

Pro zvídavé kluky a holky - pro malé zálesáky, zahradníky, botaniky… a všechny ostatní milovníky přírody. Přijďte si s námi hrát a pátrat: Co příroda umí? Jak být s přírodou kamarád? Jak přírodu chránit a co dostaneme na oplátku?

PŘIHLASTE SE ZDE